Seriál recenzí s batohy TopBags

Rádi bychom vám v úvodu poděkovali za skvělý rok 2022 a přejeme vám baťůškový a úspěšný rok 2023. Připravili jsme si pro vás sérií recenzí na naše batohy TopBags.
 
Testování batohů v terénu: Na co se můžete těšit?
 
Výběr co nejlepšího batohu není vůbec snadný. Nejenže je sortiment obrovský, ale pokud si vyberete nevhodný batoh, způsobíte si tím značné nepohodlí a nepříjemnosti a navíc se obvykle nejedná o nejlevnější záležitost. 
 
Testujeme pro vás batohy přímo v terénu v různých podmínkách a situacích a vy už můžete jen vybírat a nakupovat. Postupně si představíme několik batohů, které jsme pro vás odzkoušeli. Všechny do jednoho nám prošli pod rukama a na zádech. Každý batoh testujeme nejméně týden a snažíme se ho využít na maximum. Na konci testu od nás  každý z testovaných batohů  obdrží hodnocení, na kolik procent jsme s ním byli spokojeni, podle toho, jak se nám v praxi osvědčil.
 
Batohy budeme testovat i v situacích, pro které nejsou primárně určeny. Většina moderních batohů je však multifunkční,  a proto se je snažíme vyzkoušet za všech okolností, aby i váš výběr byl jednodušší a hlavně TOP.