Školní desky

Nejprodávanější

Školní desky Busquets Hablando Sola- tvrdé
249 Kč
Původně: 249 Kč
149 Kč
Školní desky Busquets Country- tvrdé
290 Kč
Původně: 290 Kč
149 Kč
Školní desky Busquets Garden- tvrdé
290 Kč
Původně: 290 Kč
149 Kč
3 položek celkem

Školní desky jako základ

Udělejte si pořádek ve školní tašce a nenechávejte papíry jednotlivě poházené a zmuchlané. Kromě psacích potřeb a jiných školních pomůcek budete s nástupem do školy potřebovat také školní desky. Navíc pro studenty, kteří si píší poznámky na jednotlivé poznámkové listy, jsou desky téměř nezbytností. Nabízíme velké množství motivů pro kluky i holky.

Do školy i na výtvarku

Jsou vaše děti výtvarně nadané a kromě klasické výuky navštěvují i základní umělecké školy? Mějte jejich výtvory a výkresy vždy pohromadě! Desky formátu A4 jsou pevné a nestane se tak, že se obrázek pomuchlá či zničí. Navíc si děti mohou všechny své ukázky práce uchovávat na jednom místě a chlubit se tak svým talentem.

S pevnými deskami bez oslích rohů

Ani pořádné sešitové obaly nezabrání tomu, aby se sešit pohozený v tašce nakonec úplně nezničil. S pevnými deskami budete mít nejenom vše hezky pohromadě, ale zároveň budou vaše poznámky a zápisky v bezpečí a vždy jako nové. Navíc pokud se vám stane, že se do batohu vyleje pití nebo vysype svačina, nic se vám uvnitř desek nezničí. Nezapomeňte pořídit takový batoh, který bude mít dostatek kapsiček, aby všechny školní potřeby měly své místo.

Školní desky všech druhů najdete v těchto kategoriích

Školní desky pro holky      Školní desky pro kluky      TopBag series