Školní batohy pro 2. stupeň

Nejprodávanější

35 položek celkem
Nahoru
Další produkty

Dbejte na své vysoké nároky

Nemusíte ustupovat ze žádného ze svých nároků. V naší nabídce totiž najdete jen ty nejkvalitnější modely, které budou tolerovat nároky Vašeho dítěte. Ergonomie, která zaručuje nošení bez známek nepohodlí, odolné švy zaručující dlouhou životnost, prodyšná, ale odolná a velmi často i nepromokavá látka. To jsou jedny z mnoha předností, které koupí batohu dostanete

Nebojte se o nedostatek místa

Součástí batohu je vždy místo pro uložení notebooku, které lze stejně dobře využít pro lepší organizaci velkých sešitů. Velký prostor, který batohy nabízejí tak bude do posledního zbytku efektivně využit díky dalším praktickým kapsám uvnitř i zvenčí batohu. To dělá z batohů vhodné společníky na cesty. U batohů Tigernu pak přesně pro tento účel naleznete zádový pás pro upevnění k držadlu kufru.

Dopřejte Vašemu školákovi styl!

Čím je dítě starší, tím více dbá na svůj vzhled. Bývá pak téměř nemožné skloubit kvalitu, cenu a požadavky na vzhled od Vašeho dítěte. Módní batohy, které máme v nabídce, ale nabízí řešení. To uspokojí požadavky po designovém provedení, a přitom nebude batoh dražší než klasický školní batoh.