Bílé batohy

Nejprodávanější

2 položek celkem

Oblíbené bílé batohy, co mají styl

Bílé batohy jsou velice elegantní a oblíbené, i přesto se jich ale někteří lidé bojí. Řada lidí si bílý batoh nepořídí z důvodu, že se bojí, že bude hned špinavý. Proto je dobré si ujasnit, kam batoh chcete nosit. Bílý batoh je ideální například na cestu do práce, jako batoh na notebook, nebo na procházku do města. Vašemu outfitu navíc dodá zcela nový rozměr.

Do lesa raději ne

S bílým batohem ale není úplně ideální vyrazit například do lesa nebo na nějakou dobrodružnou procházku. Na to se spíše hodí nějaký klasický sportovní batoh. Samozřejmě to neznamená, že by se bílý batoh nehodil k žádnému sportu. Je ideálním společníkem například na cesty do posilovny nebo na běhání.

Pro může i pro ženu

Bílý batoh nosí převážně ženy. Nikde ale není psáno, že by byl ryze dámský. Bílé batohy začínají být populární i mezi muži. A pokud zrovna neholdujete čistě bílé variantě, zkuste například černobílý batoh s nějakým pěkným vzorem nebo třeba veselý červený, i takové v naší nabídce najdete. Velice oblíbené a módní jsou nyní také bílé koženkové batohy.

Bílé batohy můžete potkat i v těchto kategoriích

Městské elegantní batohy        Kvalitní batohy        Značkové batohy         Batohy na záda

Dámské městské batohy          Dámské sportovní batohy       Dámské batohy malé

Luxusní dámské batohy            Módní dámské batohy