Chlapecké batohy

Nejprodávanější

7 položek celkem

Chlapecké batohy, které mají styl

Ať už máte doma malého chlapečka nebo náročného teenagera, pro každého z nich existuje ten ideální chlapecký batoh. Na našem webu najdete opravdu výběr všech možných barev, vzorů i potisků. Batoh si u nás tak vybere i ten nejnáročnější kluk.

Kvalitní zpracování na prvním místě

Ačkoliv se může zdát, že jde především o to, jak batoh vypadá, nikdy nezapomínejte především na to, jak je zpracován. Kvalitní zpracování batohu může vaše dítě velmi ovlivnit. Málo vyztužená záda mohou například poškodit páteř, špatné popruhy pak zbytečně moc namáhají ramena. Pro zdraví vašeho dítěte se tedy skutečně vyplatí investovat do kvalitního batohu, protože zdraví máme všichni jen jedno.

Modrá nebo červená? Gorila nebo pes?

Nyní se dostáváme k tomu vzhledu batohu pro kluky. Je jasné, že každý chlapec bude mít jasnou představu o tom jaký batoh je pro něj ten nejlepší. U nás můžete vybírat z tolika možností, že si určitě přijde na své i ten nejnáročnější teenager. Pro malého objevitele doporučujeme například modrý batoh s dinosaurem, pro starší dětí se pak skvěle hodí batohy s černobílými vzory.

Ten nejlepší chlapecký batoh můžete najít i v následujících kategoriích

Malé sportovní batohy      Skate batohy       Designové batohy        Malé a lehké batohy

Školní batohy pro teenagery      Ergonomické školní batohy       Batohy pro středoškoláky