Školní desky pro holky

Nejprodávanější

Dívčí školní desky Busquets Hablando Sola- tvrdé
Tip do školy
Skladem (4)
Kód: B51/711/4960
 
149 Kč
Detail
1 položek celkem
Dívčí školní desky Busquets Hablando Sola- tvrdé
Tip do školy
149 Kč

 Tvrdé školní desky  Busquets Hablando Sola  je zdobena dvěma vzory. Vnitřní strana je zdobena bílými srdíčky na červeném podkladu. Na přední straně se nachází barevná srdíčka...

Kód: B51/711/4960

Desky pro holky na parádu

Malé parádnice určitě ocení skvělou školní pomůcku a zároveň módní doplněk. Školní desky jsou základní součástí dívčího batohu. Vybírejte je podle barev ostatních školních pomůcek, ale i podle toho, co má vaše holčička ráda. Boxy na uložení papíru pak mohou zpříjemnit celý den ve škole. Navíc se novými deskami mladá slečna ráda pochlubí ostatním spolužačkám.

Srdíčkové desky pro malé i velké parádnice

Tvrdé školní desky Busquets Superup jsou zdobeny hvězdičkami a malými srdíčky na modrém podkladu. Na přední straně naleznete také slova "live, laugh, love". Motivační nápisy jsou nyní v módě a mnoho děvčat je má rádo. Navíc se také naučí další anglická slovíčka. Hvězdičky a srdíčka pak ozdobí jinak nudnou školní lavici.

Desky jako rozkvetlá louka

Všechny dívky mají rádi květiny. A co teprve, pokud jsou na doplňcích, které mohou každý den nosit s sebou? Vzor rozkvetlé louky je velmi praktický. Hodí se téměř ke všemu a nabízí celou škálu barev a vzorů. S těmito deskami nikdy neuděláte chybu. Skvěle se budou hodit jak do dívčích batohů, tak i do těch studentských.

Pro malé parádnice vybírejte doplňky i v těchto kategoriích

TopBag series     TopBags ViVi      Školní batohy