Školní desky pro holky

Nejprodávanější

Školní desky Busquets Hablando Sola- tvrdé
249 Kč
Původně: 249 Kč
149 Kč
Školní desky Busquets Country- tvrdé
290 Kč
Původně: 290 Kč
149 Kč
Školní desky Busquets Garden- tvrdé
290 Kč
Původně: 290 Kč
149 Kč
3 položek celkem

Desky pro holky na parádu

Malé parádnice určitě ocení skvělou školní pomůcku a zároveň módní doplněk. Školní desky jsou základní součástí dívčího batohu. Vybírejte je podle barev ostatních školních pomůcek, ale i podle toho, co má vaše holčička ráda. Boxy na uložení papíru pak mohou zpříjemnit celý den ve škole. Navíc se novými deskami mladá slečna ráda pochlubí ostatním spolužačkám.

Srdíčkové desky pro malé i velké parádnice

Tvrdé školní desky Busquets Superup jsou zdobeny hvězdičkami a malými srdíčky na modrém podkladu. Na přední straně naleznete také slova "live, laugh, love". Motivační nápisy jsou nyní v módě a mnoho děvčat je má rádo. Navíc se také naučí další anglická slovíčka. Hvězdičky a srdíčka pak ozdobí jinak nudnou školní lavici.

Desky jako rozkvetlá louka

Všechny dívky mají rádi květiny. A co teprve, pokud jsou na doplňcích, které mohou každý den nosit s sebou? Vzor rozkvetlé louky je velmi praktický. Hodí se téměř ke všemu a nabízí celou škálu barev a vzorů. S těmito deskami nikdy neuděláte chybu. Skvěle se budou hodit jak do dívčích batohů, tak i do těch studentských.

Pro malé parádnice vybírejte doplňky i v těchto kategoriích

TopBag series     TopBags ViVi      Školní batohy