Školní desky pro holky

Tyto originální školní desky pro holky, jsou zdobeny potisky s designovými motivy jako jsou květy, motýli nebo srdce. Vybírat můžete z různého barevného pozadí, tak aby dobře ladilo k celkovému školnímu vybavení. Pojmou sešity a pracovní listy ve formátu A4. Disponují praktickou gumou, díky níž nedochází k samovolnému otevření. Školní desky jsou vyrobeny z tvrdé lepenky a potaženy laminem pro snadnou údržbu.

Desky pro holky na parádu

Malé parádnice určitě ocení skvělou školní pomůcku a zároveň módní doplněk. Školní desky jsou základní součástí dívčího batohu. Vybírejte je podle barev ostatních školních pomůcek, ale i podle toho, co má vaše holčička ráda. Boxy na uložení papíru pak mohou zpříjemnit celý den ve škole. Navíc se novými deskami mladá slečna ráda pochlubí ostatním spolužačkám.

Srdíčkové desky pro malé i velké parádnice

Tvrdé školní desky Busquets Superup jsou zdobeny hvězdičkami a malými srdíčky na modrém podkladu. Na přední straně naleznete také slova "live, laugh, love". Motivační nápisy jsou nyní v módě a mnoho děvčat je má rádo. Navíc se také naučí další anglická slovíčka. Hvězdičky a srdíčka pak ozdobí jinak nudnou školní lavici.

Desky jako rozkvetlá louka

Všechny dívky mají rádi květiny. A co teprve, pokud jsou na doplňcích, které mohou každý den nosit s sebou? Vzor rozkvetlé louky je velmi praktický. Hodí se téměř ke všemu a nabízí celou škálu barev a vzorů. S těmito deskami nikdy neuděláte chybu. Skvěle se budou hodit jak do dívčích batohů, tak i do těch studentských.

Nejprodávanější

Školní zakladač Busquets Font
290 Kč –14 %
Původně: 290 Kč  (–14 %)
249 Kč
1 položek celkem