Školní pouzdra

Nejprodávanější

6 položek celkem

Školní pouzdra do batohu i na parádu

Ať už máte doma děti, které nastupují do první třídy, nebo už velké puberťáky, nezapomeňte jim pořídit pouzdro na psací potřeby, a také další školní pomůcky. Vyberte jim stylové školní pomůcky, aby zazářili před ostatními spolužáky. Penál neboli pouzdro, je navíc praktickým pomocníkem při uskladnění všech tužek, per a psacích potřeb.

Pouzdro jako módní doplněk

Ne jenom pro holky, ale i pro kluky je důležitý design. A čemu věnovat větší pozornost, než školnímu pouzdru, které studentům bude celou školní docházku ležet na lavici? Je proto dobré brát v potaz vkus nejenom náš, ale především našich ratolestí a uvědomit si, že detaily tvoří celek. Školní pouzdro by tak mělo vystihovat osobnost dítěte a mělo by též ladit i se školním batohem.

Zvolit decentní nebo divočejší motivy?

Při výběru pouzdra si musíte dát pozor na několik věcí. Uvědomte si, že tuto pomůcku bude dítě nosit delší dobu. Je proto dobré volit takové vzory, které se brzy neokoukají. Buď tedy můžete zvolit jednobarevnou variantu, nebo penál s potiskem. Je dobré si zvolit takový, který se bude hodit vašim ratolestem nejméně po dobu jednoho roku. Stejné pravidlo platí i pro různé druhy studentských batohů.

Vyberte si z naší široké nabídky školních pomůcek v těchto kategoriích

Školní potřeby       Dětské školní batohy       Školní pouzdra pro holky