Školní pouzdra pro kluky

Chlapecké školní pouzdra jsou k dispozici v různých velikostech, provedeních a barvách. Vybírat můžete z kreslených postaviček, které osloví mladší generace, nebo zvířecích motivů pro starší školáky. Chlapecké školní penály mají mnoho funkcí. Některé z nich obsahují vestavěné přihrádky, které pomáhají organizovat vybavení pouzdra, jiné slouží jako schránka pro uložení školních potřeb na jedno místo. Jsou vyrobeny z odolného materiálu tak, aby vašemu školákovi dlouho vydržely.

Školní pouzdra pro kluky v každém věku

Hledáte novou výbavu pro prvňáčky, nebo vám už propadávají z děravého pouzdra propisky? U nás najdete vše, co všichni školáci a studenti potřebují. Ať už si vyberete decentní penál, nebo pestrobarevné školní pouzdro, naše nabídka určitě zaujme kluky všeho věku! Ty naše jsou navíc krásně sladěné s klučičími batohy.

Pro malé uličníky pouze kvalita

Jistě znáte situaci, kdy musíte lovit školní potřeby rozházené po dětském batohu, protože se látka prošoupala. U nás si vyberete jak pouzdra moderní, tak i kvalitní. Nedělejte kompromisy. Pouzdro je stejně důležité, jako když vybíráte například ergonomické kvalitní batohy.

Starší děti ocení módní výstřelky

Školní pouzdra jsou šikovným a užitečným doplňkem každého kluka. Slouží k uložení pravítka, lepidla a dalších věcí, které se už do penálu nevejdou. A čím je dítě starší, tím potřebuje více věcí. V našich pouzdrech je spousta kapsiček k uložení nejrůznějších potřeb pro velké studenty. K výběru je i celá řada barevných kombinací a potisků, které se skvěle hodí k chlapeckým batohům.