Připravte se na školu! Široká nabídka školních potřeb a batohů!

Batohy jako kabelka

1 položek celkem
Batoh Canvas TopBags ViSecret  - Červeno-černý 12 l
Novinka
999 Kč –30 %
699 Kč

Studentský batoh pro dívky  všech věkových kategorií. Studentský dámský batoh v černo-červeno-šedé kombinaci s objemem 12 litrů je vhodný nejen do školy, ale i do přírody...

Kód: 6089-4

Senzační a praktické batohy jako kabelka

Milujete kabelky, ale stále koketujete s myšlenkou, že si pořídíte batoh? No tomu se nikdo nemůže divit, jelikož batohy jsou poslední dobou opravdu velice módní a oblíbené. Nicméně my pro vás máme ideální řešení. Existují totiž takzvané batohy a kabelky 2 v 1, které obojí krásně kombinují v jednu praktickou věc.

Elegantní batohy do práce i do divadla

Batohy, které fungují i jako kabelka jsou velice praktické. Pokud budete mít v batohu hodně věcí a nebude se vám to chtít tahat v ruce, jednoduše si ho hodíte na záda. Naopak pokud už vás záda budou bolet, batoh vezmete do ruky jako klasickou kabelku a je po problému. Batohy jako kabelka jsou navíc opravdu elegantní a můžete je bez obav vzít i na důležitější pracovní oběd.

Barevný nebo černý batoh?

Nevíte, jakou barvu si vybrat, nebo jaká by se k vám nejvíce hodila? V takovém případě můžete vsadit na klasiku a pořídit si černý batoh. Ten je velice elegantní a hodí se ke všemu. Pokud máte ale raději něco barevnějšího, nebojte se vyzkoušet například kombinaci červené a modré. S takovým batohem budete totiž zkrátka za hvězdu.

Batohy, které jsou jako kabelka najdete i v dalších kategoriích

Dámské městské batohy       Městské elegantní batohy       Luxusní batohy

Módní batohy         Stylové dámské batohy       Červené batohy