Batohy a kabelky 2v1

Nejprodávanější

Colors (9) logo2
ZdarmaZdarma 1 299 Kč
Batoh TopBags Petite Red 11l
Doprava zdarma
8607-BR
Původně: 1 299 Kč
620 Kč
1 položek celkem

Batohy a kabelky 2v1 jako skvělé módní doplňky

Nemůžete se rozhodnout, jestli chcete raději chodit do práce s batohem na zádech nebo s kabelkou v ruce? Pak pro vás možná máme skvělé řešení. Existují totiž batohy a kabelky 2 v 1. To v praxi znamená, že batoh je vlastně kabelkou a naopak. Pokud se vám tedy nebude chtít zrovna tašku tahat v ruce, jednoduše si ji hodíte na záda a uděláte z ní pěkný dámský batůžek.

Elegantní a praktické zároveň

Batoh s kabelkou 2 v 1 v sobě spojuje opravdu užitečné funkce. Pokud se rozhodnete pro jeho koupi, věřte, že ho můžete nosit všude. Takový batoh je totiž stylový a elegantní. Bez problému s ním tedy můžete vyrazit do práce i za zábavou s kamarádkami. Je také velice praktický, jelikož se do něj vejde opravdu všechno, což u kabelky není pravidlem.

Černá klasika nebo raději něco barevnějšího?

Ať už vyznáváte spíše černou klasiku nebo máte radši barevné veselé kombinace, u nás si jistě vyberete. Batohy s kabelkou 2 v 1 se prodávají v různých barevných kombinacích. Velice pěkné je třeba spojení červeného a modrého batohu, protože tyto dvě barvy dohromady vytvářejí opravdu krásnou kombinaci.

Batohy a kabelky 2 v 1 najdete i v dalších kategoriích

Dámské městské batohy       Městské elegantní batohy       Luxusní batohy

Módní batohy         Stylové dámské batohy       Červené batohy