Školní batohy pro 1. stupeň

Nejprodávanější

15 položek celkem

Od první do páté

U batohů na první stupeň je třeba zohlednit velikost batohu i výšku dítěte. Nesnažte se tedy hned pro prvňáčka koupit opravdu velký batoh, který by ho při nošení mohl omezovat. Zároveň ale myslete na rychlý růst dítěte v tomto období. Z těchto důvodů nabízíme širokou škálu různě velkých batohů, které mají nastavitelné popruhy, díky čemuž budete moci nastavovat batoh podle aktuálních potřeb dítěte. Zároveň u každého batohu udáváme rozměry, aby byl výběr co nejjednodušší.

Pohodlí nade vše

Polstrování a pohodlí by mělo být jedním ze základních parametrů při výběru batohu. Tento důležitý požadavek se proto snažíme vždy klást na první místo a s našimi dodavateli jej pečlivě konzultujeme. U polstrování zad dbáme na jeho dostatečnou tloušťku a anatomické tvarování. Ramenní popruhy zase zamezují díky tvarování vzniku otlaků. Samozřejmostí je pak i prodyšnost.

Radost z nošení začíná u vzhledu

Víme jak důležitý bývá pro děti vzhled batohu. Tento aspekt totiž může jinak velmi kvalitní batoh v očích dítěte zcela potopit. Proto velmi pečlivě vybíráme motivy na naše batohy a dbáme na široký výběr, mezi kterým si vyberou ti nejmladší školáci stejně dobře jako ti starší.