Batohy přes rameno

Nejprodávanější

1.FRONT
699 Kč –21 %
Původně: 699 Kč  (–21 %)
549 Kč
Detail
Blue
999 Kč –35 %
Původně: 999 Kč  (–35 %)
649 Kč
Detail
5105 Khaki
999 Kč –40 %
Původně: 999 Kč  (–40 %)
599 Kč
Detail
3 položek celkem
1.FRONT
699 Kč –21 %
549 Kč

Kompaktnost a design , který Vás nikdy neomrzí jsou hlavní přednosti tohoto moderního batohu .

Kód: CL6
Blue
999 Kč –35 %
649 Kč

Pánská klasika , která je neocenitelným pomocníkem každého muže ať už je na cestě do práce , na cestách nebo prozkoumává město .

Kód: TL-5135-M
5105 Khaki
999 Kč –40 %
599 Kč

Taška přes rameno od firmy Tigernu bude stylovým a praktickým doplňkem pro každého muže, který chce mít své věci uschované, ale nepotřebuje objemný batoh.

Kód: TL-5105

Batohy přes rameno pro muže i pro ženy

Batohy pro vás nejsou tou ideální volbou? A už jste zkusili batoh přes rameno? Je to příjemná změna oproti běžným taškám a kabelkám, ale zároveň nejde o typický batoh. Ačkoliv se může zdát, že jsou tyto batohy či tašky přes rameno poměrně malinké, opak je pravou. Teprve po jejich otevření zjistíte, kolik se tam toho vlastně vejde.

Skvělý společník ať už jdete kamkoliv

Batoh na rameno či přes něj se může využít opravdu na nespočet způsobů. Je elegantní a praktický zároveň, takže ho bez problému můžete vzít jak do práce, tak na procházku po městě. V naší nabídce navíc najdete široký výběr i v oblasti barev těchto batohů. Je libo například elegantní hnědý batoh? Žádný problém.

S batohem přes rameno i do hor

Do batohu přes rameno naskládáte vše potřebné, jako je telefon, doklady, případně i malá lahev s pitím. Dokonale vám tak zvládne nahradit malý sportovní batoh, a vy s ním tak můžete vyrazit například i na rodinný výlet do hor. Batohy jsou navíc nyní skutečně velice módní záležitostí, jejich pořízením tedy rozhodně neuděláte krok vedle.

Batohy přes rameno najdete také v dalších kategoriích

Dámské městské batohy       Městské elegantní batohy       Luxusní batohy

Módní batohy    Stylové dámské batohy       Červené batohy      Designové batohy       

Malé a lehké batohy