Batohy přes rameno

3 položek celkem
Blue
Novinka
999 Kč –35 %
649 Kč

Stylová pánská taška přes rameno ušitá z voděodolné tkaniny je dokonalým společníkem v každodenních bitvách v práci, ve městě i v terénu.

Kód: TL-5135-M
5105 Khaki
Novinka
999 Kč –31 %
690 Kč

Stylová pánská taška přes rameno ušitá z voděodolné tkaniny je dokonalým společníkem v každodenních bitvách v práci, ve městě i v terénu.

Kód: TL-5105
Dámský městský batoh Nationality Bag Green 16 l
999 Kč –66 %
339 Kč

Volnočasový batoh všech věkových kategorií. Batoh o  objemu 16 litrů  je vhodný nejen pro volný čas nebo do přírody, ale také do školy. Uvnitř  batohu je kromě hlavního...

Kód: IP11

Batohy přes rameno pro muže i pro ženy

Batohy pro vás nejsou tou ideální volbou? A už jste zkusili batoh přes rameno? Je to příjemná změna oproti běžným taškám a kabelkám, ale zároveň nejde o typický batoh. Ačkoliv se může zdát, že jsou tyto batohy či tašky přes rameno poměrně malinké, opak je pravou. Teprve po jejich otevření zjistíte, kolik se tam toho vlastně vejde.

Skvělý společník ať už jdete kamkoliv

Batoh na rameno či přes něj se může využít opravdu na nespočet způsobů. Je elegantní a praktický zároveň, takže ho bez problému můžete vzít jak do práce, tak na procházku po městě. V naší nabídce navíc najdete široký výběr i v oblasti barev těchto batohů. Je libo například elegantní hnědý batoh? Žádný problém.

S batohem přes rameno i do hor

Do batohu přes rameno naskládáte vše potřebné, jako je telefon, doklady, případně i malá lahev s pitím. Dokonale vám tak zvládne nahradit malý sportovní batoh, a vy s ním tak můžete vyrazit například i na rodinný výlet do hor. Batohy jsou navíc nyní skutečně velice módní záležitostí, jejich pořízením tedy rozhodně neuděláte krok vedle.

Batohy přes rameno najdete také v dalších kategoriích

Dámské městské batohy       Městské elegantní batohy       Luxusní batohy

Módní batohy    Stylové dámské batohy       Červené batohy      Designové batohy       

Malé a lehké batohy