Dívčí školní batohy pro 1. stupeň

Nejprodávanější

9 položek celkem

Vybírejte pro svou školačku jen to nejlepší!

Výběr správného školního batohu bývá složitý, a to nejen když jde vaše holčička do první třídy. Abychom Vám ulehčili volbu, spolupracujeme jen s prověřenými firmami, které se školními batohy zabývají již delší dobu. Jedním z příkladů tak může být španělská firma Busquets, která je výrobcem batohů již od roku 1921.

Ďábel tkví v detailu

Klademe si za cíl, aby batohy, které prodáváme, umožňovaly dítěti si udělat ve všech věcech co nejlepší pořádek. U našich batohů tak můžete nalézt spoustu praktických kapes s širokým využitím. Protože i malé drobnosti dokáží značně ulehčit školní život každé školačky.

Jen dostatečné pohodlí nestačí!

Moderní způsob života si postupně vybírá svou daň na zádech. Důkazem toho je značný nárůst civilizačních onemocnění spojených s touto částí těla. Proto je polstrování batohů tvarováno s ohledem na pohodlí dítěte, aby bylo negativnímu vlivu nošení těžkých učebnic co nejvíce zabráněno.

 Dejte Vašemu dítěti prostor k vyjádření své osobnosti

Pro děti nebývá nejdůležitějším kritériem pohodlí ani cena, ale spíše vzhled batohu. Nechte tak dítěti popustit uzdu fantazii. S počtem batohů, které nabízíme nebude problém, aby si dítě vybralo přesně to, co potřebujete. Vy si přesto můžete být jistí, že i praktičtější požadavky jako cena a pohodlí budou v každém modelu vybraném Vaším dítětem zohledněny.