HURÁ DO ŠKOLY: Nejlepší ergonomické školní batohy 2023/2024

HURÁ DO ŠKOLY: Nejlepší pohodlné školní batohy 2023/2024

Pohodlí a styl jsou při výběru batohu základními prioritami. Naše batohy poskytují novou úroveň kombinace obojího – nejenže zaručují komfort Vašich zad a ramen, přičemž unesou vše, co během dne můžete potřebovat, ale krom toho mají nadčasový vzhled a jen tak se neokoukají. Které z našeho sortimentu doporučujeme?

Batohy Canvas

Batohy Canvas, jak název napovídá, jsou šité z pevného bavlněného materiálu Canvas, který je lehký a prodyšný, ale zároveň velmi odolný. Mají polstrovaná záda pro maximální pohodlí, a jsou vnitřně členěny s ohledem na praktičnost úložného prostoru.

Jejich kvalitní materiály a precizní design z nich činí skvělou volbu pro studium i volný čas. Jsou skvělou volbou pro všechny, kteří chtějí spojit funkčnost s elegancí.

https://www.topbatohy.cz/batoh-canvas-topbags-stripe-cerny-21-l/

https://www.topbatohy.cz/batoh-canvas-topbags-stripes-with-pocket--cerny-18-l/

https://www.topbatohy.cz/batoh-canvas-topbags-pattern-cerny-17-l/

https://www.topbatohy.cz/batoh-canvas-topbags-rugs-cerny-20-l/

 

 

Batohy Tigernu

Není nadsázkou říci, že batohy Tigernu se staly osvědčenou klasikou. Jejich odolné velkokapacitní batohy s minimalistickým unisex designem a vysokou nosností jsou skvělou volbou pro každého, kdo chce zapůsobit bez pocitu výstřednosti.

Mají zdvojené zipy, na něž je v případě potřeby zabezpečení zavazadla možné umístit TSA zámek a tím ochránit obsah batohu před odcizením. Promyšlený design také umožňuje pohodlné nabíjení přes vestavěný USB port – můžete dát svou powerbanku dovnitř a nabíjet svou elektroniku venku kabelem.

Jsou navržené pro maximální odolnost při dlouhodobém používání.

https://www.topbatohy.cz/batoh-tigernu-t-b3893-cerny-21-l/

https://www.topbatohy.cz/batoh-tigernu-t-b3893-sedy-21-l/

 

Máte-li jakýkoli dotaz, obraťte se prosím na nás prostřednictvím naší poradny.