6 tipů na praktické a stylové batohy pro každý den

Batohy. Dříve synonymum pro školní potřeby, dnes nepostradatelný stylový doplněk vhodný pro každou příležitost. Podívejte se proto na několik tipů, které vám pomohou vybrat ideální batoh do školy, do práce, na výlet nebo třeba na sport. Pojďte se společně s námi podívat na aktuální trendy mezi batohy.

Batohy pro dámy

Dámské batohy mají mnohem více úkolů, než by se mohlo na první pohled zdát. Nejen že musejí být plně funkční, musí také splňovat náročné standardy a dokonale padnout k outfitům. Proto je důležité vybírat batohy, které nabízejí neutrální barvy a zároveň dostatek prostoru na všechny nezbytnosti, které dámy mohou během svého dne potřebovat. V nabídce máme také skvělé designové batohy z ekokůže, které jsou velmi univerzální.

Pánské RollUpy

Pánské rolovací batohy, tzv. RollUpy se dostávají stále výše v žebříčku oblíbenosti. Rolovací batohy se skvěle hodí jak na porady, tak do práce nebo do školy. Velkou výhodou je navíc fakt, že se do tohoto typu batohu vleze vše, co budete potřebovat. Vybírat si navíc můžete z mnoha designových kousků, které jsou nejen funkční a praktické, ale také dokáži perfektně ladit s vaším postavením. RollUpy jsou totiž stále oblíbenější také u vysoce postavených manažerů a ředitelů.

Školní batohy

Zapomínat samozřejmě nesmíme ani na školáky a studenty. Ti potřebují kvalitní batohy, které mají správnou oporu zad a zároveň jsou schopné pojmout všechny sešity, učebnice, školní pomůcky i osobní věci. Školní batohy se dnes vyrábějí v mnoha různých provedeních, které zaujmou hned na první pohled. Každý školák tak může být jedinečný právě díky skvělému školnímu batohu.

Batohy na sport

Milujete túry, dlouhé procházky přírodou nebo pravidelně sportujete? Pak jsou pro vás batohy na sport jako dělané! Sportovní batohy se vyznačují svojí odolností, velkým úložným prostorem a především funkčností. Nezaleknou se náročných túr ani různých povětrnostních podmínek. Můžete si tak na cesty sbalit vše potřebné a vyrazit. Sportovní batohy se pak skvěle hodí také pro pravidelné návštěvy posilovny, plaveckých bazénu nebo nejrůznějších tréninků.

Batohy na notebooky

Notebook je v dnešní době velmi důležitou součástí pracovního i školního dne. Potřebujete jej mít neustále při ruce, abyste mohli zapisovat poznámky nebo vyřešit neodkladné pracovní záležitosti. Pro pohodlné přenášení notebooku kamkoli zrovna potřebujete se skvěle hodí právě batohy na notebook. Vměstnáte do něj nejen samotný notebook ale také další nezbytnosti do školy nebo do práce. Tyto batohy navíc mají skvělé vychytávky v podobě kapes na powerbanky a nejrůznější kabely, které při práci s notebookem potřebujete.

Dětské batohy

Zapomínat samozřejmě nesmíme ani na ty nejmenší. Řeč proto stočíme na dětské batohy. Vybírat můžete batohy pro kluky i holky. Dětské batohy pak mají neuvěřitelné množství využití. Své ratolesti snadno zabalíte věci do školy, svačinu a pití na školní výlet nebo vše potřebné pro přespání u kamaráda. Výhodou je také množství různých motivů, které dnes dětské batohy mají. Nezapomínejte, že dětský batoh by měl mít dostatečnou oporu zad, aby nebyl ohrožen zdravý vývoj dítěte a zároveň, aby se váha nabalených věcí rozložila rovnoměrně.