Školní desky pro kluky

Desky pro kluky i velké studenty

Školní batohy pro kluky nabízejí celou řadu kapes a úložných prostorů. Nemůžou však zabránit poničení školních sešitů a papírů. Proto pořiďte vašemu dítěti desky určené přímo pro kluky. Různé motivy pak vytvoří skvělý doplněk, se kterým budou zářit před ostatními kamarády!

Desky XSport jako ideální pomocník

Školní desky Busquets XSport Jungle modro-zelené barvy jsou skvělý společník do školy. Na přední straně najdete logo XSports ve stříbrné a šedé barvě, takže se budou skvěle hodit ke všem sportovním batohům i studentským taškám. Ideální jsou tyto desky pro kluky, kteří mají rádi rozličné barvy a nechtějí podléhat módním trendům.

Hrdina nebo slušňák?

Jestli Vaše děti nevědí, zda si vybrat školní desky s obrázky akčních hrdinů, aut, nebo Star Wars, pak je tu ideální řešení v podobě desek s jednoduchými motivy. Vyberte si třeba jednobarevné desky, nebo boxy s abstraktním vzorem. V nabídce je celá řada barevných kombinací, z kterých si vybere každý. Nezapomeňte, že se musí hodit ke školní aktovce a ostatním školním potřebám, jako je například pouzdro na psací pomůcky.

Chcete si také zvolit ty pravé desky pro kluky? Vyberte si v těchto kategoriích

TopBag series      Busquets     Chlapecké batohy