Vánoční dárky 2022 s TopBatohy

Objev kouzlo Vánoc s TopBatohy

Už vám došly nápady na vánoční dárky? Najít ten správný dárek pro milovanou osobu může být pořádný oříšek. Proto jsme pro vás připravili tipy na dárky v podobně batohů pro ni, pro něj, pro puberťáky a outdoorové nadšence. Batohy jsou sázkou na jistotu, protože se už mnoho let řadí mezi nejoblíbenější módní doplňky. Dárek, který zaručeně potěší nejen pod stromečkem, ale i dlouho poté.

Nejprodávanější:

1. TopBags Trek 16 l
2. Taška přes rameno Tigernu 3l
3. Canvas Stripe Černý 21 l
4. Canvas Pattern Černý 17 l
5. Sada batoh a kabelka Canvas TopBags Pattern Černá 17l
6. TopBags Rider modrý 20 l

 

Vánoční tipy na dárky pro “baťůžkáře“

TopBags Trek 16 l

Dámské eko kožené tašky nikdy nezklamou a neomrzí. Hodí se jednoduše ke každému kousku oblečení ve formálních i méně formálních situacích. Navíc jsou dnes kožené batohy u dam oblíbenější než kabelky, zejména díky pohodlnému nošení a dostatečnému prostoru. Darujte tento stylový batoh a určitě zabodujete. Zvolit můžete ze tří barevných variant: světle hnědé, tmavě hnědé a černé.

Pro NĚJ

Taška přes rameno Tigernu 3l

Nebojte se experimentovat a pořiďte svému tatínkovi, bratrovi nebo partnerovi tašku přes rameno. Tahle taška přes rameno, je mezi našimi pánskými zákazníky velmi oblíbená. Ocení ji zejména ti pánové, kteří s sebou neustále nosí pracovní dokumenty, tablet nebo skripta. Praktická taška k uskladnění pár věcí, které máte hned při ruce. Pánové ji využijí nejen do práce, ale třeba i na pivko do města.

Pro PUBERŤÁKY

Vsaďte na psychologický efekt a darujte svému puberťákovi nový batoh do školy nebo na sportovní aktivity. Uvidíte, že se bude těšit až ho v novém roce vyzkouší. Canvas kolekce je oblíbená hlavně mezi mladšími generacemi a proto se snaží splnit všechny požadavky praktického, pohodlného a zároveň stylového batohu. Mezi ty nejoblíbenější patří Canvas Stripe Černý 21 l nebo Canvas Pattern Černý 17 l. K některým našim modelům navíc nabízíme speciální kombinaci 3 v 1, sadu batohu, kabelky a pouzdra, Sada batoh a kabelka Canvas TopBags Pattern Černá 17l, které využijete třeba na kávičku ve městě nebo do kina. A to vše za skvělou cenu, stačí se podívat na nabídku našich produktů z kolekce školních batohů pro rok 2022.

Pro outdoorové nadšence

TopBags Rider modrý 20 l

Tak tenhle kousek nesmí chybět v šatníku žádného sportovního nadšence. Ideální dárek pro ty, kteří milují kolo, lyže, výlety do přírody nebo hory. A věřte, že tenhle batoh můžeme osobně doporučit, protože ho máme otestovaný přímo v terénu. O jeho kvalitách se dočtete v našem testovacím seriálu batohů.