Testování batohů v terénu: TopBags Trek - batoh z eko kůže

Testování batohů v terénu: TopBags Trek - batoh z eko kůže
 

Další kousek, kterému se v rámci našeho testovacího seriálu batohů podíváme na zoubek je model TopBags Trek 16l.

I v tomto případě máte možnost výběru ze tří barev: světle hnědé, tmavě hnědé a černé. Univerzální barvy, které můžete kombinovat s výraznými i klasickými odstíny vašeho oblečení. Batoh jsme testovali jako školní volnočasový a také se nám osvědčil ve formálních situacích.
 
TopBags Trek 16l zaujme minimalistickým designem, překvapí dostatečným prostorem kvalitním provedením. Je lehký, pohodlný a hravě s ním unesete až 7kg. A protože je dnes velká část  společnosti ekologicky uvědomělá, přichází i TopBags se skvělou sérií Trek batohů, které jsou ušité z nejmodernější eko kůže kombinující všechny výhody klasické kůže. 
 
První dojem
 
Na první pohled TopBags Rider vypadá velmi kvalitně a elegantně. Jedná se o volnočasový batoh, který se skvěle hodí do školy, kanceláře nebo třeba na kafe s přáteli či do divadla. 
 
S elegancí do školy, proč ne?
 
Pro méně náročné dny ve škole, kdy s sebou potřebujete vzít jen pár věcí a notebook, je TopBags Trek batoh ideální volbou. Velkou výhodou tohoto batohu je, že disponuje samostatně vypolstrovanou kapsou na notebook o velikosti 13″ až 14″, což se nám, jako studentům osvědčilo nejvíce. Další velké plus dáváme za možnost uzavření hlavní kapsy kvalitním zipem a zároveň uzavření klopou, což nabízí dvojitou ochranu vašich věcí. Dále oceňujeme dvě menší kapsičky v hlavní kapse, které se nám hodili pro uložení klíčů a dokladů. Samozřejmostí jsou nastavitelné ramenní popruhy, které si upravíte na výšku vaší postavy. 
 
Tento batoh není zcela vhodný pokud s sebou do školy musíte nosit spoustu učebnic, techniku, vybavení na sportovní výchovu a jiné. V tomto případě je určitě lepší volit batohy s větším objemem a z jiných materiálů. Koukněte na naši nabídku školních a studentských batohů Tigernu a Canvas.
 
Do divadla s batohem, proč ne?
 
Že si neumíte představit obléci batoh k večerním šatům a vyrazit do divadla? Tak s tímhle módním batohem si to můžete dovolit s úplnou jistotou, že nenastane módní faux pas. Máme odzkoušeno k tmavému obleku i k dlouhým večerním šatům a dáváme prst nahoru. 
 
Na kafíčko s přáteli, proč ne?
 
Nejvíce se nám batoh osvědčil jako batoh volnočasový, na kafíčko s přáteli, pochůzky ve městě, do kina, na úřady. Velikostně tak akorát, abyste do něj uložili vše, co během dne potřebujete. 
 
 
Jednoduchá údržba a kvalitní materiál.
 
V oblasti údržby a kvality materiálu hodnotíme tento batoh na jedničku. Eko kůže se vyznačuje vysokou pevností a odolností. Oproti pravé kůži je nejen levnější, ale také méně náročná na údržbu. Pro čištění jemných skvrn stačí navlhčený hadřík. Odolnější skvrny lehce odstraníte mýdlem případně čistícími prostředky na podobné bázi.
 
Pořiďte si TopBags Trek jako univerzální batoh do svého šatníku. Svou elegancí a designem vás jistě nezklame!
 
Batoh nás mile překvapil. Je ideálním společníkem zejména pro volnočasové aktivity, ale nezklamal ani jako školní batoh. Celkově batoh hodnotíme na skvělých 95% zejména díky jeho mnohostrannému využití, elegantnímu vzhledu a jednoduché údržbě.