HURÁ DO ŠKOLY: Nejlepší dívčí batohy pro prvňáčky 2019

stem-t4l-qF9GpDlsDfI-unsplash

Už se to blíží! Srpen se nezadržitelně blíží do své poloviny. A pokud bude právě školní rok 2019/2020 tím rokem, kdy Vaše dcera nastoupí do první třídy, zcela jistě už teď nakupujete vše potřebné. Ať už jde o všechny učebnice a sešity ze seznamu nebo přezůvky či úbor do tělocviku. Minimálně stejnou pozornost jako vhodná obuv si však zaslouží i volba správného batohu. Vaše dcera jej bude přeci nosit na svých zádech 5 dní v týdnu 10 měsíců v roce. Ale nemusíte se děsit - pomůžeme Vám! V tomto článku jsme pro Vás našli tři nejlepší batohy pro dívky do první třídy. Vyberte své dceři kterýkoliv z nich a zaručeně neuděláte chybu! 

 

Busquets Country  

1017-1

Jak jsme se již zmínili v našem článku o nejlepších chlapeckých školních batozích pro prvňáčky, firma Busquets má ve vývoji a následné výrobě zejména dětských školních batohů mnohaletou tradici. Zkušenosti, které firma během let nasbírala se pak u jejích batohů projeví předevších v detailech. Batoh Busquets Country je tedy zejména uvnitř pojat velmi moderně, což dokládá například vlastní prostor pro uložení notebooku v zadní části hlavní kapsy. Jedná se o relativně běžný prvek u batohů vyšších tříd, určených do práce. Mezi batohy pro děti na prvním stupni se však ani zdaleka nejadná o samozřejmost. 

Batoh zakoupíte ZDE

 

TopBags ViVi-Square 

735-8

Společnost TopBags patří v rámci své třídy mezi největší výrobce batohů, tašek či brašen. To však v žádném případě neznamená, že by snad věnovala menší pozornost nebo se méně soustředila právě na kategorii školních batohů. Jeho vnějšek je pokrytý množstvím pohodlně přístupných kapes. Současně měkce vypolstrované ucho v horní části batohu umožňuje jeho snadné nošení jakožto tašky v ruce. I TopBags ViVi-Square nabízí v zadní části hlavní kapsy prostor například pro přenášení notebooku či tabletu. I pokud Vaše dcera nebude nosit v batohu notebook, zcela jistě tuto kapsu využije. Například na oddělení sešitů a učebnic.

Batoh zakoupíte ZDE. 

 

Busquets Hablando Sola 

1020-1

Jak jsme již zmiňovali výše, společnost Busquets se specializuje převážně právě na batohy do školy. Z této skutečnosti pak přímo plyne velký důraz kladený na ergonomii batohů. Oba batohy Busquets Country i Busquets Hablando Sola disponují bohatě ergonomicky polstrovanou a segmentovanou zadní částí. Současně Vy i Vaše dcera jistě oceníte přehledné rozdělení vnitřního prostoru do třech objemných kapes. Díky nim se Vaše dcera již od počátku školní docházky bude učit přehledné organizaci vlastních věcí. Zejména se pak Vaší dceři bude jistě při každodenním používání batohu hodit přední kapsa s vlastním malým organizérem na drobnosti případně poutko s karabinou na připnutí klíčů.

Batoh zakoupíte ZDE. 

 

Potřebujete poradit s výběrem školního batohu? Napiště nám do naší poradny!