HURÁ DO ŠKOLY: Nejlepší chlapecké batohy pro prvňáčky 2019/2020

1234

Pokud bude školní rok 2019-2020 prvním rokem Vašeho syna ve škole, máte jistě celý červenec a srpen nabitý program. Je přeci potřeba nakoupit všechny potřebné učebnice, sešity, přezůvky... a hlavně nezapomenout to nejdůležitější - vhodný batoh! Nebojte se, pomůžeme Vám. V klidu se posaďte a přečtěte si následující článek, kde jsme pro Vás vybrali 3 nejlepší batohy pro vašeho prvňáčka, se kterými určitě neuděláte chybu. 

 

Busquets Blue Route 66 

1667-1

Španělská firma Busquets se výrobou batohů zabývá již dlouho. Firma sídlící v modním středisku španělska - Barceloně - při tvorbě batohu Busquets Blue Route 66 uplatnila veškeré své zkušenosti se školními batohy. Na první pohled zde jistě oceníte špičkové zpracování. Po stránce sešití a lícování švů jde ve své cenové kategorii o etalon. Co však na batohu jistě ocení vaše dítě, je kvalitní a ergonomicky tvarované segmentované vypolstrování záďové partie batohu. Díky němu bude nošení vždy poholdné, i když bude batoh plný knih. S organizací navíc Vašemu malému školákovi bude vždy pomáhat zcela nadprůměrné množství kapes a přihrádek, jimiž tento batoh disponuje. Zde pouze doporučujeme naučit svého syna skládat těžší předměty (knihy a sešity) do kapsy nejblíže jeho zádům. Prospěje to jeho držení těla a omezí bolesti zad.

Batoh můžete zakoupit ZDE.  

 

Busquets Orange SuperUP  

1700

Model SuperUP je díky svému jednoduchému a přitom originálnímu potisku vhodný jak na první stupeň, tak i na druhý. Stejně jako Blue Route 66 tak i SuperUP disponuje hned trojicí hlavních kapes. Na batohu je patrné, že firma Busquets má s výrobou právě školních batohů již mnohaletou zkušenost. A projevuje se to zejména v detailech. Například hlavní kapsa v sobě disponuje vypolstrovanou přihrádkou na notebook. Tu zcela jistě využijete i pokud v ní Váš syn notebook do školy nosit nebude. Výborně totiž poslouží například pro oddělení sešitů a učebnic, aby se navzájem nepoškodily. Klíče si pak Váš syn může připnout na vhodně umístěnou karabinu. Drobným avšak užitečným detailem je také předpřipravené místo na umístění jmenovky pro případ ztráty batohu.

Batoh můžete zakoupit ZDE.  

 

Busquets Green Recerse  

1661-2

Náš třetí doporučovaný batoh může z Vašeho pohledu do značné míry popírat to, co jsme vychvalovali u prvních dvou. Má totiž pouze jednu hlavní kapsu a jednu malou vedlejší. Je tomu tak z důvodu mírně odlišného zaměření tohoto batohu oproti předchozím dvěma. Při jeho konstrukci byl totiž v prvé řadě kladen maximální důraz na lehkost, což ostatně poznáte sami okamžitě poté, co jej uchopíte do rukou. Je možné, že Váš prvňáček si bude s sebou nosit pouze minimum věcí a předchozí dva batohy by tak mohly zůstavat nevyužité případně by mohly být zbytečně těžké. Pokud tedy dopředu například víte, že si bude Váš syn moct nechávat těžké učebnice ve škole a domů si tedy bude brát jen to nejnutnější, je pro Vás Busquets Green Reverse tou nejlepší možnou volbou.

Batoh můžete zakoupit ZDE.  

 

Máte na nás dotazy? Potřebujete poradit s výběrem? V naší poradně Vám vždy ochotně rádi poradíme a pomůžeme.