Nejlepší tašky přes rameno 2019

978

Chodíte do práce takzvaně "na lehko"? Je tím jediným, co s sebou potřebujete do práce nosit, Váš telefon, peněženka a maximálně pár drobností k tomu? Pak je skutečně možné, že batoh by pro Vás byl zbytečně objemným zavazadlem. Kdežto taková taška přes rameno, ta se neztratí v žádné situaci. Budete ji mít vždy po svém boku. Doslova i přeneseném smyslu. 

 

Tigernu TL-5105 

753

U tašek přes rameno jsou nároky na kvalitu materiálu snad v mnohých případech ještě větší, než je tomu u běžných batohů. Taška přes rameno se totiž při typickém nošení více tře. Proto jistě oceníte, že výrobce se zde rozhodl použít materiál prvotřídní kvality označovaný Oxford. Ta nejenže odolává poškrábání, současně také odolává vodě mnohem lépe, než tradiční canvas. Díky tomu se nemusíte obávát, že by Vám v mírném dešti obsah Vaší brašny navlhnul.

Taška padne téměr jakékoliv postavě díky popruhu nastavitelnému v rozmezí od 27 do 60 cm (měřená vzdálenost mezi horní stranou brašny a vrcholem nataženého popruhu). Vnitřní uspořádání uspokojí všechny Vaše potřeby. V zadní části se totiž nachází měkce vypolstrovaná kapsa, do které se pohodlně vejde většina tabletů s displejem do úhlopříčky 9 palců. Zároveň se vevnitř nachází přehledný organizér díky nemuž se vyhnete zdlouhavému přehrabování svých osobních věcí.

Brašnu zakoupíte ZDE. 

 

Tigernu TL-5135 

756

Design brašny Tigernu TL-5135 si Vás hned na první pohled získá svou elegancí a univerzálností. Stejně jako předchozí model tak i tato brašna nabízí uvnitř prostor pro bezpečné odložení Vašeho tabletu. Současně však vnitřek brašny stále nabízí dostatek menších kapes. Ty oceníte zejména ve spěchu. Nebudete totiž muset pokaždé zdlouhavě hledat mezi svými věcmi, než najdete například klíče či peněženku. 

Stejně jako v batohu, i v brašně často přenášíme cennosti. Proto jistě oceníte i další speciální vychytávku, kterou Tigernu TL-5135 nabízí. Zmiňovanou vychytávkou je skrytá kapsa v části brašny přilehlé k tělu. Tato kapsa je pochopitelně vybavena zipem. Můžete tedy mít naprostou jistotu, že cokoliv, co si do této kapsy uložíte, v ní také zůstane. Případní zloději nemají šanci se do ní bez Vašeho vědomí dostat.

Brašnu zakoupíte ZDE.  

 

Chcete znát další důvody, proč si vybrat tašku přes rameno Tigernu? Napište nám do naší poradny!