S batohem do práce? No jasně!

roman-bozhko-PypjzKTUqLo-unsplash

Ve spojitosti s batohem si většina z nás asi představí školu. A je tomu tak přirozeně. Batoh skutečně je neodmyslitenou pomůckou, bez které by si zvládnutí školní docházky většina z nás asi nedokázala ani představit. Pokud se od školy oprostíme, jako další v řadě se Vám asi vybaví batohy v souvislosti se sportovními a volnočasovými aktivitami. Vždyť sportovní batohy a krosny tvoří podstatnout část trhu s batohy. 

Pokud však žijete ve městě, asi mi dáte za pravdu, že se vzrůstajícím počtem automobilů v našich ulicích se paradoxně jejich použití k dopravě po městech stává méně a méně pohodlným. A tedy patříte mazi ty lidi, jenž k dopravě do práce využívají prostředků hromadné dopravy, jistě mi dáte za pravdu, že nosit v takovém případě své osobní a pracovní věci v ruce či snad dokonce pod paží není zdaleka tím nejvhodnějším řešením. Zde totiž opět přijdou ke slovu batohy. 

Batohy určené ke každodenímu nošení do práce by měly mít určitě vlastní kapsu na notebook, který v práci budete téměř jistě někdy využívat. Kromě ní by však měly bezpodmínečně disponovat velkým množstvím kapes, kapsiček či rovnou vlastním organizérem, abyste měli ve svých věcech vždy pořádek. U všech batohů, které Vám nyní představíme, jsou výše zmíněné věci naprostou samozřejmostí. Kromě ní však disponují i dalšími drobnými, leč užitečnými detaily. Tak se na ně pojďme podívat!

 

Tigernu 3599

 1598 (1)

Do práce s sebou jistě nosíte i cenné věci. Ať už jde například o samotný notebook, nebo například Váš mobilní telefon, případně peněženku s doklady. A zcela jistě nestojíte o to, aby Vám například právě během cesty městskou hromadnou dopravou nenechaví zloději některé z těchto věcí odcizili. Pak je pro Vás Tigernu 3599 jednoznačnou volbou. Schválně se na batoh na fotce pozorně podívejte, jestli najdete zip hlavní kapsy. Jediný zip, který je na první pohled patrný, je ten od malé boční kapsy na drobnosti. Zip od hlavní kapsy je zde však řešen naprosto unikátně. Zip hlavní kapsy je zde totiž umístěn na té části batohu, která bude během nošení těsně přiléhat na Vaše záda. Toto řešení se nám v současné době nepodařilo nalézt u žádného jiného batohu v této kategorii. Případní zloději tedy nemají šanci.

Batoh zakoupíte ZDE.  

 

Tigernu 3305 

1574-2

Tento batoh je svým způsobem speciální. Proč? Díky své unikátní koncepci spojující výhody brašny na notebook a vlastního batohu. A přitom po stránce designu tento batoh ničím na první pohled svou unikátnost neprozrazuje. Až po jeho bližším prozkoumání a hlavně otevření poznáte, proč se výrobce rozhodl uspořádat vnitřek batohu právě tímto způsobem. Batoh totiž disponuje jednak klasickou hlavní kapsou s velkým množstvím kapes, sítěk a vlastním pořadačem. Většina batohů s možností přenášet notebook by měla v zadní části hlavní kapsy vak, do něhož si svůj přenosný počítač prostě zasunete. Ne tak Tigernu 3305. U něj je totiž kapsa pro přenášení laptopu zcela oddělena od hlavního úložného prostoru batohu. Vnitřek kapsy je navíc vystlán měkkým polstrováním. Nemusíte se tedy obávat o poškození Vašeho notebooku ostatními předměty přenášenými v batohu.

Batoh zakoupíte ZDE.  

 

Tigernu 3090B 

1616-2

I třetí batoh, stejně jako i předchozí dva, je velmi elegantní. I když design je věcí čistě subjektivní, objektivně lze o batohu říct, že je vyveden čistě v duchu jednoduchosti a funkčnosti. Černá na batohu sice nikoho pravděpodobně neuchvátí, zároveň je však díky ní možné tento batoh využít téměř v libovolné situaci. Můžete jej nosit každý den do práce, ostudu Vám však jistě neudělá ani na firemních schůzích. V zadní části hlavní kapsy se nachází bohatě nadimenzovaná a navíc měkce vypolstrovaná kapsa na notebook. V druhé největší kapse se pak nachází přehledný a dostatečně objemný pořadač, díky kterému budete mít vždy okamžitě po otevření batohu všechny své věci na očích. Pokud Vás batoh Tigernu 3090B jakožto volba praktiků stále nepřesvědčil, přesvědčí Vás jistě svým materiálem. Ten se nazývá Oxford a je vybaven speciální vodu odpuzující vrstvou. Díky ní budou Vaše věci v batohu v bezpečí i při mírném dešti.

Batoh zakoupíte ZDE

 

Stále váháte, který z batohů si vybrat? Zeptejte se nás v naší poradně!