HURÁ DO ŠKOLY: Top 3 pánské batohy na notebook

nordwood-themes-kRNZiGKtz48-unsplash

Studenti jak středních, tak i vysokých škol dnes musí do školy často nosit v rámci výuky své přenosné laptopy. Souběžně s nimi si však obvykle musí přinést i další učivo. A řekněme si zcela narovinu - nikomu se nebude chtít nosit s sebou jak batoh na záda, tak i vlastní brašnu na notebook. A výrobci si to uvědomují. Čím dál tím častěji se proto setkáváme s batohy, které umožňují mimo jiné právě i přenášet notebook. Jaký batoh si vybrat, abyste mohli do školy nosit svůj notebook vždy pohodlně a bezpečně? Nebojte se, poradíme Vám! 

 

Tigernu 3090

654

Společnou vlastností všem třem batohům našeho žebříčku je čistý, elegantní a jednoduchý design. Žádný ze zde uvedených batohů si "na nic nehraje". Jejich vzhled je podřízen funkčnosti. Barevné zpracování založené na kombinaci šedé a černé sice asi nikoho neuchvátí, záreveň je však díky němu možné tento batoh využít prakticky při jakékoliv příležitosti. Dobře vám poslouží k přenášení školních věcí, neudělá Vám však ostudu ani vezmete-li si jej s sebou do společnosti

Batoh nabízí v záďové partii hlavní kapsy měkce vypolstrovaný vak na notebook, který je navíc ve své horní části opatřen bezpečnostní pojistkou na suchý zip zabraňující nechtěnému vyklouznutí Vašeho notebooku. Současně však i při přenášení notebooku hlavní kapsa poskytuje dostatek prostoru například pro uložení učebnic. Druhá kapsa se pak ideálně hodí zejména na přenášení rozměrově menších předmětů. Je totiž vybavena organizéremsíťkou, které Vám umožní mít své věci vždy přehledně roztřízené

 

Batoh si můžete zakoupit ZDE.  

 

 

Tigernu 3621 

1586

Pokud bychom měli za úkol vybrat jedno slovo, které nejlépe charakterizuje tento batoh, pak by to bylo "moderní". Batoh nabízí vše to, co byste od něj očekávali, a k tomu ještě několik promyšlených detailů navíc. Nebudeme přehánět, když řekneme, že by si tento batoh zasloužil samostatný článek. Na kvalitní zpracování zde zvlášť nepoukazujeme, neboť je všem námi doporučovaným batohům společné a my jej již v dané třídě považujeme na samozřejmost.

Co však jistě za samozřejmost považovat nelze, je například skrytá kapsa v záďové části batohu. Kdykoliv tedy budete mít tento batoh na svých zádech, nebude mít zloděj šanci se do této kapsy dostat a vy si do ní tak můžete uložit své cenné osobní věci. Současně také jistě stojí za zmínku vlastní konektor USB vyvedený do vnější části batohu, který je součástí každého batohu již z výroby. Díky tomu si můžete například pohodlně nabíjet svůj mobilní telefon zatímco ho souběžně používáte a to bez nutnosti obávat se o nedostačující délku kabelu.

 

Batoh si můžete zakoupit ZDE.  

 

 

Tigernu 3305 

1574

A nakonec zde uvádíme jeden svým způsobem speciální batoh. Na konec ho neuvádíme proto, že by snad byl horší než zbylé dva batohy. Zařadili jsme ho zde zejména z důvodu jeho unikátní koncepce. Tento batoh je totiž jak po stránce designu, tak i vnitřního uspořádání jakýmsi hybridem mezi batohem a vlastní brašnou na notebook. A díky tomu přináši v pomyslném slova smyslu to nejlepší z obou světů. Tedy pokud si na tuto koncepci nemající prakticky obdoby dokážete zvyknout. 

Batoh má totiž jednak klasickou hlavní kapsu s mnoha kapsami, kapsičkami, pořadači a síťkami. Ty umožňují jej využívat jako klasický batoh. Zároveň je však na rozdíl od naprosté většiny batohů s možností přenášení notebooku kapsa pro přenášení Vašeho přenosného počítače zde zcela oddělena od zbytku úložných prostor. Toto řešení minimalizuje šanci na poškození vašeho laptopu během přepravy. Vzhledem k tomu, že se Váš notebook při přenášení v tomto batohu přes polstrování přímo dotýká Vašich zad, je současně i minimalizováno riziko, že by Vám laptop někdo z batohu například v přeplněných dopravních prostředcích odcizil. A pokud by Vám ani toto řešení nestačilo, batoh nabízí u možnost uzamknutí zipů.

 

Batoh si můžete zakoupit ZDE.  

 

 

Neuvedli jsme o batozích všechny potřebné informace? Napište nám do naší poradny!