Výběr batohu na střední školu

Jaký batoh na střední školu?

Batoh pro středoškoláky musí být multifunkční. A co to pro vás znamená? Potřebujete prostor nejen pro každodenní školní potřeby, ale také na vše, co byste mohli potřebovat do tělocvičny, na zkoušku nebo na courání po městě. Dobrý batoh pro středoškoláky by měl přežít opotřebení nejméně čtyř let vzdělávání, ale také víkendové pobyty s kamarády nebo výlety domů (aby vám rodiče mohli vyprat prádlo). 
 
Máme pro vás tipy na skvělé batohy, které zohledňují studentský rozpočet, ale zároveň splňují všechny požadavky středoškolského života a vzdělávání.

Nejlepší batohy pro středoškoláky "puntičkáře"

Potrpíte si na pořádek ve své tašce? Pak jsou pro vás ideální batohy z naší kolekce Tigernu. Propracovaná vnitřní organizace kapes zajistí bezpečné přenášení notebooku, ale i přehledné uložení školních potřeb, svačiny nebo láhve s pitím. Svůj mobil nebo cennosti si můžete uložit do skryté bederní kapsy a mít tak všechny vaše věci pod kontrolou. Zpříjemněte si čas na svých cestách muzikou nebo podcasty díky otvoru pro sluchátka. Další vychytávkou je výstup pro USB port s rychlým přístupem, takže svůj mobil nebo iPod můžete nabíjet nonstop. Hodí se také na cestování, takže jej využijete i mimo školní dny. A hlavně myslíme na váš studentský rozpočet! Mnoho modelů si můžete pořídit pod 1000 Kč. Stačí se podívat na naši super nabídku.
 
 1968-22
 
Nejlepší batohy pro středoškoláky, kteří milují módu 
 
Potrpíte si na pěkné věci? Preferujete menší, stylovější batohy? Pak jsou pro vás ideální batohy z naší kolekce TopBags Talia. Rolovací batohy, skvělé pro ty, kteří potřebují sbalit notebook, pár učebnic, lehký svetr a vyrazit. Díky rolovací konstrukci si můžete měnit jeho objem dle potřeby od 16 do 20 litrů, bude tedy vždy tak velký, jak budete potřebovat. Jsou vyrobeny z ekokůže, která vydrží všechna středoškolská dobrodružství a navíc podtrhne váš styl. Nepromeškejte naši skvělou nabídku a pořiďte si tenhle cool batoh nyní s dopravou zdarma.
 
1874-12
 
Nejlepší batohy pro středoškoláky, kteří chtějí svěží klasiku 
Pokud preferujte klasický styl batohu, ale nechcete jen obyčejný, nudný batoh, pak jsou pro vás ideální batohy z naší kolekce TopBags Canvas. Vybírat můžete z mnoha poutavých motivů. Canvas kolekce je velmi oblíbená mezi mladšími generacemi a proto se snaží splnit všechny požadavky praktického, pohodlného a zároveň stylového batohu. K některým našim modelům navíc nabízíme speciální kombinaci batoh a kabelku 2v1, které využijete třeba na kávičku ve městě nebo do kina. A to vše za skvělou cenu, stačí se podívat na nabídku našich produktů z této kolekce.
 
        534-21
 
 
 Nejprodávanější - Studentské batohy 2022