Že je měkký dárek nuda? Ne když se jedná o nejoblíbenější batoh Canvas

Pošlete Ježíška k TopBags!

Do Vánoc zbývá jen pět týdnů a vy stále nemáte vybraný dárek pro své nejbližší? Vybrat ten pravý může být pěkný oříšek.  Hledáte dárek, který potěší nejen pod stromečkem, ale zároveň bude dělat radost ještě dlouho poté? Příkladem takového elegantního řešení je darování praktického batohu v moderním designu, který se hodí na každou příležitost. Teď už stačí jenom promyslet, komu chcete batoh darovat.

Připravili jsme si pro Vás Vánoční tipy na dárek.

Něco hezkého na sebe

Kdo by nechtěl vykročit do nového roku s něčím hezkým na sobě? Darujte veganský batoh z naší kolekce TopBags Talia, který je dokonalým doplňkem ke každému outfitu.  Nejenže zatraceně dobře vypadá, ale je i praktický a uložíte si do něj i notebook.  Vybírat si můžete v několika barevných odstínech. Růžová a bílá barva Talia batohů patří mezi nejoblíbenější a zamilují si je především ženy. 

Pro školáky i puberťáky

Vsaďte na psychologický efekt a darujte svému školákovi nebo puberťákovi nový batoh do školy nebo na sportovní aktivity.  Uvidíte, že se budou těšit až ho vyzkouší. Canvas kolekce je velmi oblíbená mezi mladšími generacemi a proto se snaží splnit všechny požadavky praktického, pohodlného a zároveň stylového batohu. 

Návrh bez názvu (1)

Bezpečnost na prvním místě

Rádi byste udělali radost někomu, kdo hodně cestuje nebo s sebou nosí cenné věci, které potřebuje držet pod zámkem? Zabalte pod stromeček batoh z kolekce Tigernu, která se zaměřuje na funkční a bezpečnostní design. Potěšíte s ním také všechny školáky, ale i "ajťáky" díky jeho vnitřnímu praktickému uspořádání. Kvalitní materiál batohu zaručí, že vám vydrží roky. Darujte nejen funkční, ale i bezpečný batoh.

Nezapomeňte k nám vyslat svého Ježíška a udělat radost sobě i svým blízkým.