Nové batohy pro sportovní nadšence

Novinky pro sportovní nadšence

Naše kolekce sportovních batohů se rozšířila o novou sportovní a turistickou edici TopBags Rider a Walker. Nabízí dva různé modely ve čtyřech barvách. Nové modely vynikají jednoduchým designem a zároveň dokonalou propracovaností. Kvalitní materiál a funkční vlastnosti z něj dělají skvělého parťáka pro sportovní vyžití.

Celá nabídka dámských sportovních batohů a pánských sportovních batohů.

Pro nenáročné turisty, sportovce i volné chvíle

Pokud patříte spíše ke svátečním turistům a nebo často podnikáte jednodenní výlety, zaujme vás edice TopBags Rider. Batohy v univerzálním barevném provedení s reflexními prvky zajistí vaši bezpečnost a pohodlnost během outdoorových aktivit. Ať už se chystáte na kolo, na lyže, výlet do přírody nebo na horolezecký výkon. Batoh působí lehce a dobře sedí na zádech, takže o něm ani nebudete vědět při sjíždění vaší oblíbené sjezdovky. Navíc se při sportu klidně můžete zapotit a přitom se cítit pohodlně, díky systému odvětrávání zad. A můžete si sbalit i velkou svačinu. Ta se vám do batohu vejde i s náhradním oblečením, lahví na vodu a osobními věcmi.  

Za dobrodružstvím

Pokud naopak patříte mezi ošlehaného člena expedic adrenalinových výletů a milujete několikadenní dobrodružství v horách nebo na kole, pak je vhodné volit batoh ve větším provedení. Edice batohů Walker o objemu 50l jednoduše pojme vše potřebné pro náročnější aktivity. Samozřejmostí je kombinace nosných popruhů s bederním pásem, která zajišťuje optimální rozložení hmotnosti batohu mezi horní a dolní polovinu těla. Nosné popruhy mají polstrování a jsou délkově nastavitelné. Batoh se vám lehce ponese i při plném naložení až na 10kg. Stejně jako u předchozího modelu myslíme na vaše propocená záda během sportovních výkonů. I u modelů z této edice nechybí příjemné polstrování zad se systémem odvětrávání. 

Co takhle pořídit nový batoh?
Potěší každého, kdo má rád pohyb na čerstvém vzduchu. Užijte si zimu už teď s naší novou edicí batohů.