Jednoznačná volba je stylový batoh!

Zajímáte se o módní trendy a chcete být dokonalá i v letošním roce? Pak si kromě stylového oblečení pořiďte i odpovídající doplňky. Mezi ty nejdůležitější rozhodně patři příruční zavazadla, která snadno pojmou vše potřebné. I když elegantním kabelkám rozhodně neodzvonilo, letošní sezona přeje batohům.

S tím pravým batohem můžete být ženská a elegantní

Mnohé ženy spojují batoh hlavně s turistikou, to však dávno není pravda. Batohy se vyrábějí v nejrůznějších provedeních. V nabídce prodejců tak najdete nejen turistické batohy, určené pro milovníky táboření a pobytů v přírodě, ale také designové elegantní kousky, se kterými můžete směle vyrazit do práce, do školy i za zábavou. A samozřejmě i sportovní batohy, se kterými si dokonale užijete aktivní odpočinek.

Proč vyměnit kabelku za batoh?

Oproti klasické dámské kabelce má batoh řadu výhod. Jednou z těch nejzásadnějších je zdravotní hledisko – batoh asymetricky nezatěžuje jednu polovinu těla a nepoškozuje páteř. Navíc s batohem na zádech máte zcela volné obě ruce, nijak nepřekáží a umožňuje vám naprostou svobodu pohybu. Oceníte ho zejména v případě, kdy do práce dojíždíte na elektrické koloběžce, na skútru nebo veřejnou hromadnou dopravou. Elegantní dámský batoh je skvělou volbou i pro ty, které pracují na vysokých vedoucích pozicích. Stylové batohy totiž skvěle padnou i k elegantnímu kostýmu či společenským šatům. A studentské batohy zase ocení všechny ženy a dívky, které se připravují na budoucí povolání nebo si rozšiřují kvalifikaci. A pro vášnivé cyklistky jsou nezbytné batohy na kolo.

U TopBags najdete ten pravý batoh pro každého

TopBatohy tu jsou pro ty, kdo chtějí jít s módou a zároveň si dopřát maximální komfort. Kromě dámských batohů tu najdete i batohy pro mužedětské batohy a batohy do školy. Můžete tak potěšit nejen sebe, ale i své blízké. Letos jsou in barevné i kožené batohy. Ve městě a v práci zazáříte s batohem z řady TopBags Trek, na výlety jsou zase ideální batohy TopBags Discoverer. A pokud máte raději klasiku, tu pravou velikost a design zaručeně najdete mezi batohy TopBags Canvas. Právě teď navíc můžete využít jarní a předsezónní slevy.