Milovníků batohů v posledních letech výrazně přibylo. Není divu. Oproti tašce přes rameno, kabelce nebo klasické aktovce mají batohy celou řadu výhod. Tou nejvýraznější je, že s batohem máme volné ruce, a tedy i výrazně větší svobodu pohybu než s jiným typem zavazadla. Přitom dávno neplatí, že batoh je v první řadě praktický. Dnešní stylové batohy mají tak propracovaný design, že s mnohými z nich mohou skvěle vyrazit do práce i ti, kdo pracují na vysokých vedoucích pozicích.

S batohem můžete zazářit i ve velkoměstě. Stačí vybrat ten pravý

Městské batohy jsou v kurzu. Oceňují je nejen ti, kdo namísto auta nebo veřejné hromadné dopravy preferují kola, skútry a koloběžky, na kterých cestují za zábavou i do práce. Řada moderních žen vyměnila nepříliš praktické kabelky za elegantní dámské batohy. A stále více mužů upřednostňuje před kufříky a brašnami na notebook pánské batohy. Oblíbené jsou barevné i kožené batohy, ze široké nabídky si každý vybere ten pravý.

TopBatohy uspokojí požadavky každého zákazníka

Pokud jste se rozhodli pro pořízení nového batohu na sezonu 2020, TopBatohy vás rozhodně nezklamou. V nabídce najdete dámské i pánské městské batohy, studentské batohydětské batohy, sportovní batohy, batohy na kolo i turistické batohy. A svým ratolestem tu můžete pořídit kvalitní, odolné a stylové batohy do školy, se kterými vyrazí po prázdninách do školy s mnohem větší chutí než obvykle. Právě teď navíc probíhají jarní a předsezónní slevy, které vám pomohou výrazně ušetřit.

Jaké batohy jsou hitem sezony 2020?

Dokonalou hvězdou městských ulic i kanceláří budete s batohy TopBags Trek. Jsou konstruovány jako ideální zavazadlo na notebook i s příslušenstvím. Ocení je úředníci, manažeři, studenti i kreativci na volné noze. TopBags Discover jsou zase ideální pro víkendové cestování i jednodenní výlety. A pokud preferujete klasický tvar batohu, bude pro vás tou pravou volbou některý z modelů řady TopBags Canvas.