Nepromokavé batohy TopBags Discoverer

Nepromokavé sportovní batohy (voděodolné)

Za dobrodružstvím i v dešti s našimi nepromokavými batohy.

S příchodem jara se mnoho z nás těší na první táboření, několikadenní trek v horách nebo výlety do přírody. A přestože předpověď slibuje vysoké teploty, počasí na horách nás může nemile překvapit. S našimi nepromokavými batohy, budete připraveni na každé dobrodružství i za nepříznivého počasí.

Nepromokavé batohy do přírody

Batohy z nepromokavých materiálů udrží vaše věci v suchu i za silného deště. Batohy mají speciální povrchovou úpravu např. naše kolekce TopBags Walker a TopBags Rider jsou vyrobeny z vysoce kvalitního materiálu nylonu, který je potažen PVC materiálem a díky tomu nenasáknou vodu. Součástí těchto batohů je také pláštěnka, která zajistí dvojitou ochranu vašich věcí. U batohů vyrobených z nylonu oceníte zejména jejich schopnost rychle uschnout, což přispívá k pocitům sucha při nošení. Nylon zároveň dobře odvádí pot a nemačká se. Tyto batohy jsou tedy ideálními parťáky i pro náročnější turisty.

Nepromokavé batohy do školy a pro volný čas

Nepromokavé batohy se hodí také během školního roku. Naše kolekce školních batohů a batohů pro volný čas TopBags Discoverer je vyrobena z odolného Tarpaulin PVC materiálu. Už se nemusíte bát o svůj notebook nebo knihy během letních bouřek. Batohy vyrobeny z Tarpaulin PVC jsou 100% voděodolné, vyznačují se vysokou omyvatelností, jedoduchou údržbou a není potřeba je dlouze sušit. Takže pokud se chystáte na sjíždění vaší oblíbené řeky, TopBags Discoverer bude ideálním parťákem, který udrží vaše věci v suchu.

S našimi nepromokavými batohy vás od žádného dobrodružství ani déšť neodradí.

TIP! Před výletem si batoh naimpregnujte a přibalte si pro jistotu také pláštěnku. Zabalte si s sebou i náhradní oblečení. Věřte, že štěstí přeje připraveným.