Překvapte na Valentýna s TopBatohy

Svátek všech zamilovaných se blíží a vy stále nemáte tušení čím obdarovat svou drahou polovičku? Všechny dárky už jsou okoukané a vy hledáte něco originálního, čím HO nebo JI mile překvapíte? Batoh, je dárkem, se kterým nemůžete šlápnout vedle.

Valentýnské překvapení pro muže

Každý muž ocení kvalitní a spolehlivý batoh, který může využít nejen v práci, ale i během volných chvil. Co je pro ženy kabelka, to může být pro muže právě tento praktický, ale zároveň módní batoh, do kterého se nemusíte bát vložit své osobní věci či cennosti. A právě takový batoh pro muže přináší značka Tigernu.

  • batohy vynikají hned několika bezpečnostními prvky, které minimalizují případnou krádež.
  • skvěle poslouží skrytá bederní kapsa, do které si můžete uložit klíče, telefon nebo doklady
  • uzamykatelný číselný zámek v oblasti hlavního zipu.
  • mají zabudovaný USB port s 3.5mm jackem na sluchátka, takže nabíjet své zařízení můžete kdekoliv a kdykoliv.

Na jeho jednoduchou dokonalost si zvykne každý. Podívejte se na naši kolekci Tigernu a překvapte svou drahou polovičku batohem, který už nikdy nebude chtít dát z ruky.

Valentýnské překvapení pro ženy

Kabelka patří mezi ženami určitě za dárkové favority. Ženy mají rády kabelky různých barev, materiálů, tvarů a velikostí a jsou schopny za ně utratit mnoho peněz. Rozzářete své drahé polovičce oči a pořiďte ji rovnou sadu 3v1, ve které ji radost udělá pouzdro, které lze užít také jako peněženku, kabelka a batoh. Sadu těchto batohů značky Canvas u nás nyní naleznete ve dvou různých barevných provedeních a navíc s 10% slevou.

Užijte si svátek všech zamilovaných a potěšte svou drahou polovičkou našimi originálními batohy.