Top 3 dámské batohy nejen do města

IMG_2593Jednou z nejpodstatnějších věcí, která rozhodně nesmí chybět ve výbavě žádné ženy, je její osobní zavazadlo. Obvykle se jedná o kabelku případně v poslední době čím dál tím častěji o batůžek. Kritéria pro výběr takového zavazadla jsou náročná. Musí mít dostatečné množství přihrádek a kapes, aby bylo snadné udržet v něm pořádek. Musí v sobě kombinovat lehkost, aby se snadno a bez námahy dalo nosit, a odolnost, aby bez poskvrnky vydrželo sloužit denodenně i několik let. Tím však povinnosti onoho zavazadla nekončí! K tomu všemu by navíc ještě mělo vypadat stylově. Takový batůžek či kabelka je přeci také součástí Vašeho vzhledu. Rozhodli jsme se tedy přiložit ruku k dílu a pomoci Vám s výběrem toho pravého příručního zavazadla pro Vaše konkrétní potřeby. 

 

TopBags Black Stripe 

IMG_2599Řekněme si to narovinu - tento batoh se mezi našimi tipy objevit prostě musel. Na poli dámských batohů jde o prodejní trhák a stovky spokojených zákaznic ví, proč se právě pro něj rozhodly. Kombinuje v sobě totiž každoděnní praktičnost s jednoduchým a přesto snadno zapamatovatelným a potavým vzhledem. Objem 21 litrů je zcela dostatečný pro celodenní nošení případně i pro použití jako školní batoh. Hlavní kapsa je dále členěna na vetší a měnší úložný prostor, které jsou od sebe odděleny přepážkou z pevné tkaniny. Díky tomu můžete v jedné z nich nosit například notebook a v druhé školní učebnice a to bez obav ze vzájemného poškození. Batoh je utkán z kvalitního a bezúdržbového materiálu canvas, který je příslibem dlouhé životnosti. Tento batoh bude tedy jasnou volbou těch, kteří chtějí styl, avšak bez kompromisů ve využitelnosti.

SHRNUTÍ: praktická volba

 

TopBags Ely Red 

IMG_2596Tento batoh je z celé námi doporučované trojice nejmenší. Díky jeho osobitému stylu se určitě nemusíte obávat, že byste se ztratili v davu. Batoh zbrusu nové série Ely je žhavou novinkou tohoto léta. Je ušit z ekokůže, která v sobě ztělesňuje unikátní a bezesporu velmi osobitou vizáž kožených módních doplňků. Ekokůže však nemá původ u žádného zvířete, jedná se o syntetický materiál, který je průmyslově vyráběn ve snaze minimalizovat dopad tohoto odvětví oděvního průmyslu na životní prostředí. Ekokůže však oproti klasické kůži neztrácí nic ze své pověstné odolnosti. TopBags Ely Red je se svým objemem 11,5 litru přibližně poloviční oproti předchozímu batohu. Bude tak volbou především těch, kteří v batohu chtějí najít náhradu za klasickou příruční kabelku.

SHRNUTÍ: stylová volba

 

2v1 TopBags Pink 

IMG_2595Třetí batoh v našem seznamu nejlepších dámských batohů nejen do města je pomyslnou třešničkou na dortu. V úvodu tohoto článku zmiňujeme, že batohy se v poslední době stávají pro čím dál tím větší množství žen alternativou ke kabelkám. Co když si však chcete zachovat všechny výhody Vaší kabelka, ale zároveň byste rádi těžili z benefitů, které nabízí batoh? Pak je 2v1 TopBags Pink tím nejlepším možným řešením. Jak už název napovídá, jedná se o batoh a kabelku v jednom. Toto příruční zavazadlo má jak dvě kožená poutka, a může být tak nošeno jako kabelka, tak i dva nastavitelné ergonomické popruhy na zádech, které umožňují jeho použití jakožto batohu. Vzhledem k tomu, že pouze velmi málo batohů nabízí tuto funkci, utváří si 2v1 TopBags Pink s objemem 12 litrů svou vlastní kategorii. To z něj činí jednoznačnou volbu individualistů, kteří se nebojí nejít s davem a kteří si rádi tuto novinku sami odzkouší.

SHRNUTÍ: svým unikátním pojetím kombinuje praktičnost a styl 

 

Rada na závěr

Máte-li k výběru batohu jakékoli dotazy, neváhejte svou volbu zkonzultovat s poradnou na stránce TopBatohy.cz. Personál je zde velmi aktivní a rád Vám nezávazně poradí a pomůže vybrat takový batoh, který bude vyhovovat právě Vašim individuálním potřebám.