Tipy na batohy pro sezónu 2020

New Project
 
 

Batoh už není dávno pouze věcí k přenášení věcí, ale zejména také modním praktickým doplňkem. Batoh využijeme při nejrůznějších příležitostech rozdílného charakteru, a jeho praktičnost nám dává různá využití, na která narážíme v životě.

Při jakých příležitostech budeme batoh potřebovat?

Dnes máme opravdu různé typy batohů pro různé příležitosti. Každý typ batohu má své specifické funkce, které můžeme využít.

Městský batoh do práce: Do práce můžeme využít také kabelku nebo tašku, avšak batoh je mnohem praktičtější. Prostě nám nepřekáží. Co se týče batohu do práce, měl by splňovat alespoň základní modní charakter, abychom v práci vypadali seriózně, a abychom se především dobře cítili. Městský batoh má dostatečný prostor na notebook. Určitě je nás málo, co notebook nevyužívají, a proto je městský batoh skvělý na přenášení tohoto typu věcí. Batoh zabezpečuje také ochranu před nepříznivými vlivy. Je pravda, že často po práci skončíme v hospodě na pár piv, ženy na skleničku vína, a v tomto případě praktický batoh zavěsíme na židli, kde ho máme pod dohledem.

Tip 2020 na městský batoh

Unisex městský batoh TopBags Trek 18l Black

Batoh na cestování a turistiku: Turistika a cestování zažívají rozmach. Obzvláště po dlouhé době karantény, kdy jsme se nemohli pohybovat. Sportovní batoh na turistiku má trochu rozdílné vlastnosti od městského typu. Nemusí vypadat zase tak módně, ale měl by mít větší úložný prostor. Pokud chodíme delší trasy, mělo by se nám do něj vlézt kromě jídla i dostatek tekutin a například stan, pokud se chystáme na turistiku v prodlouženém víkendu. Takový batoh s námi pak zdolá spoustu cest, měli bychom se tedy zaměřit na kvalitu.

Tip 2020 na sportovní turistický batoh

Batoh TopBags Discoverer Yellow 30l

Školní batohy: Internetový portál objevím.cz čtou také nejmladší, proto nesmíme zapomenout ani na ně. Děti mají neomezený výběr školních batohů. Už to není jako kdysi, kdy měly pouze omezený výběr aktovek. Školní batohy dnes září výraznými barvami a hezkými vzory. S výběrem školního batohu je lepší začít před sezónou, v průběhu srpna školní batohy opět zdraží.

Tip 2020 pro školní batoh

Dámský městský batoh Canvas TopBags Colorful stripes – Black 16 l