Batohy pro sezónu 2020 – podívejte se, jaké se nosí


Kabelky, tašky a aktovky jsme v mnoha situacích trvale nahradili batohy. Skvěle se nosí, dělají lépe našim zádům a navíc, když si dobře vybereme, jsou skvělým fashion doplňkem. Pojďte se podívat na největší hity sezóny.

Městské batohy pro dokonalý outfit

Stylové batohy TopBags Trek – to jsou nové urban batohy, které s radostí nahodí na záda každý, kdo si potrpí na styl. Okouzlí vysokoškoláky, ale i manažery. Kdo by se dnes vláčel s notebookovou taškou? Do těchto batohů se vaše notebooky i další technika bez problémů vejdou. Kvalitní kožené batohy z ekokůže se hodí k džínsům, k obleku i ke kostýmku. A když s nimi ještě sednete na své městské kolo, nebo nasednete na koloběžku, bude to to pravé. Jednotlivé modely mají 17 l, 18 l nebo 19 l.

 

TIP: Módní batoh TopBags Sierra Brown je městský unisex batoh o objemu 19 l. Má oblíbenou roll-up konstrukci.

 

1850-13_batoh-topbags-sierra-brown-19l

Zabalte si do stylového batohu vše, co potřebujete

Vyrážíte-li objevovat krásy České republiky, za kamarády mimo město, na víkend k rodičům jen tak na lehko, vsaďte na batohy ze série TopBags Discoverer. Prodávají se v objemech 22 l a 30 l.

TIP: Univerzální batoh TopBags Discoverer City White je 22 litrový batoh, který se dá nosit i jako menší zavazadlo.

1826-13_batoh-topbags-discoverer-city-white-22l

Batohy pro školní hvězdy

Úžasnými batohy na výlety i do školy, zejména pro 2. stupeň a pro středoškoláky, jsou designově velice povedené TopBags Canvas. Jsou neodolatelné, praktické, dostatečně velké a s nosností až 5 kg. Kdo je spatří, chce je. Stanou se pýchou vašeho šatníku. Dnes patří mezi nejoblíbenější studenské batohy.

TIP: Batoh Canvas Blue Stripes se hodí do školy, do práce i pro volný čas. Je to skvělý batoh s moderními vychytávkami – s výstupem pro USB a sluchátka.

1163-1_sada-batoh-canvas-blue-stripes-19l

Módní batohy 2020 na jednom místě

E-shop TopBatohy.cz nabízí trendy pro batohy 2020, a to pro muže, ženy i děti. Najdete zde výše uvedené hity letošního roku, ale i další batohy do školy, dětské batohy, studentské batohy, sportovní batohy, turistické batohy i batohy na kolo. Batoh si zde vyberete, i pokud s ním plánujete chodit do práce, trávit odpoledne se svým psem v parku, nebo si do něj zabalit sportovní oblečení a vyrazit si třeba zacvičit. E-shop nabízí aktuální jarní a předsezónní slevy.