Uvažujete o novém batohu? Máme pro Vás hned 5 tipů

Mít krásný batoh jak na výlety, tak i pro běžné nošení, je pro mnohé z nás jakousi povinností. Pokud nyní uvažujete o tom, že byste starý model vyměnili za nový, jste na správném místě. Zaměříme se totiž na elegantní batohy od společnosti Top batohy. Dáme vám celkem 5 tipů na modely, z nichž si určitě nějaký vyberete.

 

ČERNÝ BATOH TOPBAGS

Naším prvním tipem je elegantní černý batoh TopBags, který se vyznačuje především unikátní RollUp konstrukcí. Ideální je nejenom pro studenty, ale také třeba na procházky městem či přírodou. Disponuje spoustou kapes. Samozřejmostí je také optimálně řešené polstrování, aby vás po delším nošení nebolela záda.  Černý batoh TopBagsČerný batoh TopBags: Zdroj obrázku topbatohy.cz

 

TOPBAGS YVES KHAKI

V kolekci trekových batohů lze najít i mnohé jiné, jež stojí za to. Sázkou na jistotu je také batoh Yves khaki. Řadí se mezi stylové batohy, které se hodí jak v džungli velkoměsta, tak i v přírodě. Hlavní kapsa batohu je velmi prostorná a nachází se pod látkovou klopou přichycenou díky magnetům. Určitě oceníte také kapsu určenou pro přenášení laptopu. Díky vysoce jakostní látce Oxford vydrží batoh velmi dlouho v hezké stavu.

 

TopBags Yves

 

TopBags Yves: Zdroj obrázku topbatohy.cz

CANVAS BLUE STRIPES

Hodně zajímavé jsou také batohy Canvas. Upozornit můžeme konkrétně na model Canvas Blue Stripes. Nepatří vyloženě mezi turistické batohy skvěle se hodí třeba pro cestu do školy. Na dovolené u moře ale také vynikne svým originálním vzhledem. Samozřejmostí je u tohoto devatenáctilitrového batohu také vstup pro USB nebo powerbanku.

Canvas blue stripesCanvas blue stripes: Zdroj obrázku topbatohy.cz

MĚSTSKÝ BATOH CANVAS GEOM ARMY

Mezi stylové batohy do města se řadí také model Canvas Geom Army. Vyladit vlastní outfit právě s tímto batohem není nijak složité. Originální provedení s koženkovými doplňky činí z tohoto batohu skvělý doplněk outfitu. Designové tkanina canvas je velmi pevná a vydrží i méně šetrné zacházení.

Canvas Geom ArmyCanvas Geom Army: Zdroj obrázku topbatohy.cz

DISCOVERER BLACK

Výbornou volbou do přírody, ale i města jsou batohy z řady Discoverer. Naším tipem je model Discoverer Black. Disponuje objemem 30 litrů. Vynikající vychytávkou tohoto batohu jsou přední popruhy. Bez problémů si tak lze k batohu připevnit skateboard nebo penny board. Základem tohoto batohu je nepromokavý Tarpaulin PVC. Volit lze batoh v různých variacích. Moc hezký je například Discoverer khaki.

Discover Black