Proč si za některé batohy TopBags připlatíte?

Určitě jste už někde slyšeli, že čím dražší batoh si pořídíte, tím bude odolnější a lepší. V tomto měřítku však musíte myslet na to, k jakému účelu vám batoh bude sloužit. Jeho cena závisí na kvalitě použitého materiálu, funkcích, jako jsou skryté a uzamykatelné kapsy proti krádeži, nepromokavé vrstvy, kapsy, které zajistí rychlý přístup k vašim věcem nebo USB nabíjecí port či kapsa na notebook. Obecně tedy platí, že čím více "vychytávek" batoh má, tím více si připlatíte. V našich TopBags kolekcích najdete cenově dostupné batohy pro všechny sportovce, cestovatele nebo školáky. Překvapí vás nejen příznivá cena, ale také jejich skvělá kvalita.

Turistické a sportovní batohy

Ptáte se proč jsou turistické nebo sportovní batohy dražší než např. městské batohy? Na první pohled je jasné, že se turistické batohy dost liší od běžných batohů. Turistické batohy jsou speciálně navrženy tak, aby jste se mohli cítit pohodlně i když třeba zdoláváte svou první dvoutisícovku. I proto byste turistiku neměli považovat za procházku v parku a přizpůsobit ji také výběr vašeho batohu. Kvalitní batoh vám může hodně pomoci. Nikdy např. nevíte, jak se může změnit počasí v horách. Už proto je důležité myslet dopředu a pořídit si voděodolný batoh, který udrží vaše věci v suchu.

Kvalitní a odolný materiál

je dalším faktorem, proč se turistický batoh může prodražit. K výrobě sportovních batohů se používají kvalitní tkaniny a materiály jako je polyesterová tkanina, tauparlin PVC nebo nylon, které se vyznačují výbornou mechanickou odolností a voděodolností, takže se svým batohem můžete plánovat dobrodružné expedice na pár let dopředu a nepřekvapí vás ani roztrhané kapsy či oděrky na batohu.

Pro jedinečný zážitek z pěší turistiky potřebujete plný komfort a rychlý přístup ke všem věcem v batohu.

Přemýšleli jste někdy nad tím, co dokáže změnit běžný batoh na batoh turistický?

Je to design a funkční provedení batohu. To znamená, množství kapes, jejich velikost a přístup do nich. Některé kapsy jsou navrženy pro uložení menších předmětů, jiné zase pojmou větší obsah. Háčky na klíče, kapsy na láhve s vodou, poutka na hůlky, to jsou jen některé z vychytávek, které odlišují turistický batoh od toho běžného. TopBags turistické a sportovní batohy mají kromě nastavitelných ramenních popruhů také bederní popruhy pro odlehčení vašeho nákladu. Výrobci také myslí na vaše propocená záda během sportovních výkonů, takže nechybí ani příjemné polstrování zad se systémem odvětrávání.

Batohy proti krádeži

Další skupinou batohů, za které si můžete připlatit jsou tzv. anti-theft neboli batohy proti krádeži. I když oproti běžným batohům je jejich cena vyšší, stále jsou cenově dostupné v poměru cena/kvalita. V naší kolekci TopBags Tigernu jich najdete hned několik. Takto navržené batohy udrží všechny vaše věci v bezpečí během cestování.

Batohy Tigernu vynikají hned několika bezpečnostními prvky, které minimalizují případnou krádež. Mají tajné kapsy do kterých si můžete uložit klíče, telefon, doklady a jiné cennosti. Dalším příjemným bezpečnostním prvkem je uzamykatelný číselný zámek v oblasti hlavního zipu, takže si můžete být jisti, že je váš notebook a další cennosti po celou dobu v bezpečí. Kromě toho jsou vyrobeny z látky odolné proti prořezávání. Všechny tyto funkce dohromady u běžných batohů nenajdete. A to se přece hodí!

A pokud si myslíte, že už vás u batohů Tigernu nemůže nic překvapit, pak je tady ještě jedna skvělá vychytávka. Zabudovaný USB port, který vám dovolí kdykoliv a kdekoliv nabíjet své zařízení. Ideální řešení, pokud potřebujete být na svých cestách stále online.