Proč jsou kožené batohy hitem roku 2019

20181205_144949_1Jen málo materiálů odolává zubu času tak dobře jako kůže. Jedná-li se o skutečně kvalitní výrobek, bude navíc kůže postupem času získávat onu nezaměnitelnou patinu. Právě tato vlastnost činí kůži tak unikátní oproti běžným textilním materiálům. Zkombinujte to navíc s jen minimálními nároky na údržbu a z koženého batohu je rázem z pohledu dlouhodobé investice jedna z nejlepších komodit oděvního průmyslu.

Batohy jsou pro většinu z nás podobně nepostradatelné jako například diář či mobilní telefon. Tato téměř univerzální zavazadla jsou ideálními pomocníky všech a je jedno, jste-li student, sportovec či se jen chystáte vyrazit si do přírody. Batohy mohou být vyráběny z široké palety materiálů. Přestože nejběžnějším materiálem je textil, měli byste právě nyní dát přednost koženým materiálům. Abychom Vám usnadnili rozhodování, sestavili jsme pro Vás seznam nejpodstatnějších důvodů, proč byste měli dát sbohem svému klasickému batohu a pořídit si batoh kožený.

 

1. Odolnost 

jo-szczepanska-57782-unsplashŘekněme si to zcela otevřeně - kdo z nás kdy při naplňování batohu bral v potaz vliv přenášených předmětů na opotřebení batohu? Nikdy nikdo. Poté se však mnozí diví, jak je možné, že jim jejich batoh proděraví nůžky nebo třeba i jen ostrá hrana knihy. Tyto obavy za Vás však může rázem vyřešit materiál, který by byl dostatečně pevný a přitom ohebný. A právě takovým materiálem je kůže. Kožený batoh ochrání Vaše osobní věci, ať už jste se vydali na túru do přírody či prozkoumáváte džungli velkoměsta. A i když Vás na Vašem dobrodružství snad zastihne déšť, nemusíte se bát. Ty nejkvalitnější kožené batohy, jako je například TopBags Trek, který je dostupný dokonce ve 3 odstínech, si s deštěm snadno poradí.

 

2. Univerzálnost  

742Málokdo má doma ve skříni několik druhů batohů, kdy každý je určený pro specifickou příležitost. Zaprvé je toto řešení nepraktické a zadruhé zabírá v šatníku spoustu cenného místa. Cenovou náročnost tohoto přístupu snad ani netřeba zmiňovat. Pravděpodobně by nebylo vhodné přijít například na pracovní pohovor s turistickou krosnou na zádech. Obdobné pozdvižení by však mohlo vyvolat, pokud byste se na výlet s přáteli vydali se školním batohem na zádech. Pomyslnou pomocnou ruku Vám v této situaci mohou podat opět kožené batohy. Batoh TopBags Trek v sobě kombinuje velké množství užitečných kapes stejně jako plných 15 litrů objemu.

 

3. Vzhled 

20181205_144909(0)Tento argument úzce souvisí s výše zmíňenou univerzálností použití kožených batohů. Kůže byla, je a vždy bude symbolem elegance. Je zároveň jedním z mála materiálů, které si navzdory měnícímu se módnímu vkusu doby zachovává určitý punc luxusu. Kožené batohy nejsou koupí na rok či dva. Jedná se o investici na mnoho let dopředu. Na rozdíl od kýčovitých batohů hrajících všemi barvami kožené batohy totiž můžete bez obav nosit jak po dobu dospívání, tak následně v dospělosti. Design koženého batohu TopBags Trek je zárukou toho, že tento batoh bude vždy vkusně dotvářet Váš aktuální outfit bez ohledu na Váš věk a dokonce i bez ohledu na Váš styl oblékání.

 

4. Šetrnost k životnímu prostředí 

4732745Většina lidí je v současné době již ekologicky uvědomělá, a proto by se výhod kůže rádi zřekli ve prospěch jiného materiálu, jehož produkce by tolik nezatěžovala přírodu. Máme pro Vás však výbornou zprávu! Společnost TopBags si je dobře vědoma ekologického aspektu produkce v oděvním průmyslu. Batohy série TopBags Trek jsou proto ušité z nejmodernější ekokůže, která v sobě kombinuje všechny výhody klasické kůže. Na rozdíl od běžné kůže je však ekokůže uměle vyrobené a na její vyprodukování tedy nepadla žádná zvířata.

 

Všechny vlastnosti, které máme tak rádi na klasické kůži, avšak s naprosto minimálním dopadem na životní prostředí činí z batohu TopBags Trek nezpochybnitelný prodejní trhák roku 2019.