10 praktických batohů nejen do města

The-Best-Backpacks-for-Everyday-City-CommutingKdyby se vás někdo zeptal, bez jakých věcí, které každý den používáte, se neobejdete, asi by málokdo z vás uvedl batoh. Většina by zmínila mobil, peněženku či klíče. Ale batoh? Ten asi nikdo.

Přitom právě díky batohu jsme schopni všechny ostatní důležité věci přenášet. Copak byste mohli veškeré své cennosti nosit jen tak volně pohozené v igelitové tašce? Ne, jistěže ne. Ostatně, nošení v batohu na zádech je oproti variantě s igelitovou taškou i daleko pohodlnější. Aspekt designu v tomto případě snad ani není třeba zmiňovat.

V tuto chvíli jste si již pravděpodobně uvědomili, jakou nezanedbatelnou roli právě batoh hraje či by mohl hrát ve vašem každodenním životě. Batohů je však na trhu nepřeberné množství, jeden má to, druhý ono. Jak se tedy zorientovat? My jsme se vám s výběrem rozhodli pomoci a sestavili jsme pro vás seznam 10 žhavých tipů na batohy nejen do města. 

1. Tigernu 3200 

10Prvním adeptem na Váš budoucí batoh je batoh Tigernu 3200. Jedná se o batoh klasické koncepce, tedy jednou velkou hlavní kapsou a množstvím menších kapes na uložení drobností. Po stránce vzhledu sice batoh ničím nepřekvapí, na druhou stranu také neurazí. Tato kombinace z něj činí ideálního pomocníka pro příležitosti, kdy je třeba umírněného formálního designu a kdy by naopak extravagance byla nežádoucí. Zvlášť vyčleněná přihrádka na váš notebook v kombinaci s odolnou látkou, z níž je celý batoh vyroben, Vám zajistí bezpečné uložení vaší elektroniky. A to ať už jdete do školy nebo na pracovní pohovor.

 

2. Tigernu 3090 

9A u společnosti Tigernu zůstaneme i v případě druhé položky našeho seznamu. Stejně jako předchozí batoh i model 3090 ctí spíše umírněnější designový jazyk. Hodí se tak všude tam, kde je nežádoucí strhávat na sebe svým batohem zbytečně pozornost. Batoh obsahuje na první pohled až překvapivě velké množství vnitřních přihrádek. Ty jsou navíc do značné míry konfigurovatelné a můžete si tak batoh přizpůsobit vašim konkrétním potřebám a požadavkům. Kvalitní zpracování je pak u společnosti Tigernu samozřejmostí.

 

3. Tigernu 3220 

Stejně dobře jako do města poslouží batoh Tigernu 3220 také do školy a díky praktickým vychytávám i na cesty. Pro studium využijete spoustu polstrovaných kapes například na tablet či mobil. Notebook bude chráněn v samostatné kapse na zádech batohu. Pro vyšší efektivitu je na boku batohu otvor pro vyvedení USB konektoru. Cestovatelé zase ocení elastický pás na zádech, který využijete při uchycení k držadlu kufru a skrytou kapsu v polstrování přístupnou až po sundání batohu. Díky tomuto batohu proto nemusíte mít strach, že by Vaše věci nebyly v bezpečí. Elegance a kvalitní zpracování tak předurčují tento batoh k širokému využití.

 

4. TopBags Leisure 

8Batoh TopBags Leisure stojí na pomezí mezi batohy do práce či do školy a batohy na sport a obecně na volnočasové aktivity. Vysoce odolná konstrukce při zachování kompaktních rozměrů z něj činí ideální volbu nejen na přednášky, ale i na dlouhé výlety do přírody.

Popruhy po stranách batohu vám pak pomohou s uchycením větších předmětů po bocích batohu, jako jsou například objemnější láhve s nápoji.

Díky černé barvě je ideální nejen do města, ale i přírody.

 

5. Canvas TopBags Beige Diamonds 

6Pátý batoh v našem seznamu je svým designem určen pro ženy. Na první pohled je jasné, že oproti prvním čtyřem batohům je zde použit hravější design. Ten však zde neubírá nic z využitelnosti a praktičnosti batohu.

Díky velkému množství různě velkých kapes tak může posloužit nejen jako studentský batoh, nemusíte se bát vzít si jej sebou ani na delší výšlapy do přírody.

 

  

6. TopBags COOLAST 

7A u dámských batohů ještě zůstaneme. Na první pohled musí být každému jasné, že TopBags COOLAST je pomyslným protipólem prvních třech batohů. Zaručeně upoutáte pozornost všech ve vašem okolí díky nevšednímu nápaditému designu, který vynikne při jakékoli příležitosti. Ač to na první pohled nemusí být zcela zřejmé, batoh je velice bytelný. Jedním příkladem za všechny budiž dvojité prošívání úpon zádových popruhů. Ať už se tedy batoh budete nosit do školy nebo se s ním vydáte na výlet do přírody, buďte si jistí, že vás nikdo nepřehlédne.

 

7. TopBags ViVi Brown 

1S batohem TopBags ViVi Brown si přijdou na svoje zejména ti, kteří chtějí vystoupit z davu, ale nechtějí k tomu použít hravý design a výrazné pastelové barvy. Některým může tento batoh svým designovým pojetím připomínat retro, v jiných pak může vyvolat asociaci se zdravým životním stylem.

Buďte si jistí, že při jeho výrobě byl kladem výjimečný důraz na kvalitu, neboť design batohu vkusně dotváří přehoz ze 100% pravé kůže. Pokud vás tedy oslovil právě tento batoh, buďte si jistí, že bude dělat parádu ještě mnoho let.

 

8. TopBags Dark Brown 

2Pokud se vám zalíbil osobitý design kožených batohů, ale zároveň hledáte řešení, které by bylo šetrné ke zvířatům, je pro vás osmý batoh v našem seznamu jasnou volbou. Je vyroben z takzvané ekokůže, což je uměle vyrobená imitace zvířecí kůže.

Vysoká odolnost proti protržení či probodnutí je zaručena. Batoh je tak připraven snést i hrubší zacházení, přičemž ekokůže nevyžaduje žádnou zvláštní údržbu.

Možná je to váš vysněný batoh, co říkáte?

 

9. 2v1 ViViSecret 12l 

3bDevátý batoh našeho seznamu v sobě skrývá zajímavé překvapení. Díky velkému oušku v horní části lze totiž batoh nosit i jako kabelku. Není třeba žádných dalších úprav.

Stačí sejmou batoh z ramen, uchopit za pohodlné měkké ouško a z batohu je rázem vkusná kabelka.

Použití vysoce kvalitního polyesteru pak slibuje, že vám bude sloužit mnoho let, ať už se jej rozhodnete využívat jako batoh či jako kabelku.

 

10. ViViSecret 17l

4bMožná se pozastavujete nad tím, proč mají poslední dva batohy našeho seznamu stejný název. Pravda je však taková, že ač se jedná o tutéž sérii batohů, liší se tyto dva batohy v mnoha aspektech. Předně pak v objemu. Větší batoh, který uvádíme jako poslední, také díky objemnější hlavní kapse přináší i množství přihrádek uvnitř. S předposledním batohem pak sdílí tu výhodu, že je díky pohodlnému oušku možné nosit jej jako batoh i jako kabelku. Pro některé může být rozhodujícím aspektem design, neboť vnějšek tohoto batohu je tvořen z polyesterové imitace rifloviny.