HURÁ DO ŠKOLY: Top 3 dámské batohy na notebook

christin-hume-Hcfwew744z4-unsplash2

Jste-li studentkou střední či vysoké školy, je pravděpodobné, že při svých studiích musíte s sebou více či méně přenášet také notebook. Po jakém batohu tedy sáhnout, chcete-li, aby byl Váš přenosný počítač vždy v bezpečí? Následující článek Vám pomůže vybrat ten pravý batoh právě pro Vás.

 

Canvas TopBags Black Stripe

534

Řekněme si to narovinu - Canvas TopBags Black Stripe je ve sféře dívčích a dámských batohů evergreenem poslední doby. A podle nás se této pozici těší zaslouženě. Díky objemu 21 litrů postačuje tento batoh na přenášení celé středoškolské výbavy. V záďové partii hlavní objemné kapsy se navíc nachází speciální vak na Váš notebook. Jeho měkké vypolstrování navíc zajišťuje bezpečné a stabilní přenášení Vašeho notebooku. Nemusíte se bát, že by ho poškodily například tvrdé vazby učebnic.

Proč právě tento batoh: Canvas TopBags Black Stripe je ideální kombinací mezi stylovostí a praktičností. Tísíce spokojených zákaznic, které si tento batoh už pořídily, jsou důkazem, že s tímto batohem nešlápnete vedle. 

 

Tigernu 3599

output-onlinepngtools (18)

Pokud Vám na první pohled vzhled tohoto batohu připadá nudný, zkuste si vzpomenout, kdy naposledy jste svůj batoh čistili. Nevzpomínáte si? Pak je pro Vás právě Tigernu 3599 ideální volbou. Jeho designéři se obešli bez nadbytečných kýčovitých datailů a výsledkem je tento nádherný, elegantní a především vysoce praktický batoh. Tento batoh navíc v sobě skrývá množství praktických detailů, které začnete objevovat až po určité době nošení. Jeden příklad za všechny - poznáte například z fotky, jak se batoh otevírá? Ne? Přesně to bylo i účelem. Samotný zip je totiž do určité míry zkrytý a hlavně umístěný velmi blízko záďové partie batohu. Je tedy prakticky vyloučeno, že by se případnému zloději podařilo batoh otevřít bez vašeho povšimnutí. Celkové moderní pojetí batohu pak dotváří vývod USB a 3,5 mm jacku z prostoru kapsy, díky nimž si můžete například po cestě do školy nabíjet telefon nebo poslouchat své oblíbené písničky.

 Proč právě tento batoh: Tento batoh možná nezaujme na první pohled. O to více ho však doceníte na druhý, třetí a každý další pohled.  

 

Tigernu 3032C 

output-onlinepngtools (19)

Co funguje, není třeba měnit. Toto heslo by Vás mohlo napadnout při pohledu na tento batoh. A Tigernu 3032C je skutečně "typickým batohem", ovšem v tom nejlepším slova smyslu. Má vše, co byste od batohu očekávali a k tomu ještě něco navíc. Uvnitř naleznete mnoho kapes a kapsiček. Ty ovšem na rozdíl od mnohých batohů jsou umístěny promyšleně a jejich velikosti byly vhodně zvoleny pro pohodlné přenášení věcí, které s sebou nosíte nejčastěji, tedy například klíče, telefon, diář a podobně. Tou pomyslnou třešničkou na dortu je pak vypolstrovaná kapsa na notebook, která je navíc v horní části vybavena bezpečnostní přeskou zabraňující nechtěnému vypadnutí vašeho přístroje. To vše navíc podtrhuje efektní a přesto elegantní světle fialová barva, kterou nenajdete snad na žádném jiném podobném batohu.

Proč právě tento batoh: V případě Tigernu 3032C půjde nejspíše o volbu rozumu. Díky elegantnímu designu zde však praktičnost a styl mohou jít ruku v ruce.

 

Máte další dotazy ohledně výběru dámského batohu na notebook? Neváhejte se na nás obrátit zde. Rádi Vám se vším pomůžeme a nezávazně poradíme.

 

Zajímají Vás pánské batohy pro středoškoláky? Určitě si nezapomeňte přečíst tento článek.