HURÁ DO ŠKOLY: 3 nejlepší pánské batohy pro středoškoláky 2019

nahled

Výběr pánského batohu pro studenty středních škol není jednoduchá záležitost. Chlapci v tomto věku obvykle již nechtějí příliš barevné batohy, jako tomu bylo na základní škole. Zároveň však ani nestojí o to, aby jejich batoh vypadal příliš usedle. Z toho důvodou obykle hledají batoh, který by v sobě spojoval praktičnost a eleganci. A tyto dva rysy jsou společné pro všechny 3 batohy v našem výběru těch nejlepších batohů pro středoškoláky roku 2019.

 

Tigernu 3220 

output-onlinepngtools (8)

Tento batoh Vás na první pohled zaujme svým jednoduchým a přitom stylovým designem. Uvnitř batohu se nachází skutečně velké množství přihrádek, které Vám umožní mít vždy všechny své věci pečlivě organizované. Jedná se o batoh určený do moderního světa, což kromě velkého množství přihrádek na klíče, telefon a další drobnosti dotváří také speciální výstup pro externí USB kabel. Díky tomu si můžete například při cestě do školy pohodlně nabíjet svůj telefon. 

Pro koho je určen: Pro všechny ty, kteří potřebují velký a praktický batoh a ocení jeho jednoduchý design bez zbytečného kýče. 

 

Tigernu 3207

 output-onlinepngtools (7)

První dva batohy našeho výběru sdílí stejný designový jazyk. Důraz je i zde opět kladen primárně na jednoduchost a funkčnost. Batoh je znovu výborně připraven do džungle měst díky velkému množství promyšleně umístěných přihrádek. V zadní části batohu je navíc speciální měkce vypolstrovaná kapsa na notebook až do velikosti úhlopříčky 15 palců. Odolný a v poslední době také velmi populární materiál Canvas, z něhož je batoh ušitý, je příslibem dlouhé životnosti a snadné omyvatelnosti a údržby celkově.

Pro koho je určen: Tigernu 3207 loví ve stejných vodách jako jeho větší bratr Tigernu 3220. Oproti němu však může zabodovat svými kompaktními rozměry.

 

TopBags School Can 

output-onlinepngtools (6)

Nakonec našeho výběru jsme zařadili zástupce dnes již dobře známé firmy TopBags. Na rozdíl od předchozích dvou zástupců nabízí tento batoh i několik vkusných a zároveň účelných prvků. Jako příklad můžeme uvést množství přesek, které umožní snadné uchycení předmětů příliš velkých pro přenášení uvnitř batohu, jako například rozměrné nápojové láhve

Pro koho je určen: Pro kohokoliv, kdo má rád účelný a funkční design.

 

Máte-li s výběrem pánského batohu či batohu obecně jakékoli potíže či byste si přáli nezávazně poradit, neváhejte se obrátit na naši poradnu TopBatohy.cz