HURÁ DO ŠKOLY: 3 nejlepší pánské batohy pro středoškoláky 2019

nahled

Výběr pánského batohu pro studenty středních škol není jednoduchá záležitost. Chlapci v tomto věku obvykle již nechtějí příliš barevné batohy, jako tomu bylo na základní škole. Zároveň však ani nestojí o to, aby jejich batoh vypadal příliš usedle. Z toho důvodou obykle hledají batoh, který by v sobě spojoval praktičnost a eleganci. A tyto dva rysy jsou společné pro všechny 3 batohy v našem výběru těch nejlepších batohů pro středoškoláky roku 2019.

 

Tigernu 3220 

output-onlinepngtools (8)

Tento batoh Vás na první pohled zaujme svým jednoduchým a přitom stylovým designem. Uvnitř batohu se nachází skutečně velké množství přihrádek, které Vám umožní mít vždy všechny své věci pečlivě organizované. Jedná se o batoh určený do moderního světa, což kromě velkého množství přihrádek na klíče, telefon a další drobnosti dotváří také speciální výstup pro externí USB kabel. Díky tomu si můžete například při cestě do školy pohodlně nabíjet svůj telefon. 

Pro koho je určen: Pro všechny ty, kteří potřebují velký a praktický batoh a ocení jeho jednoduchý design bez zbytečného kýče. 

 

Tigernu 3207

 output-onlinepngtools (7)

První dva batohy našeho výběru sdílí stejný designový jazyk. Důraz je i zde opět kladen primárně na jednoduchost a funkčnost. Batoh je znovu výborně připraven do džungle měst díky velkému množství promyšleně umístěných přihrádek. V zadní části batohu je navíc speciální měkce vypolstrovaná kapsa na notebook až do velikosti úhlopříčky 15 palců. Odolný a v poslední době také velmi populární materiál Canvas, z něhož je batoh ušitý, je příslibem dlouhé životnosti a snadné omyvatelnosti a údržby celkově.

Pro koho je určen: Tigernu 3207 loví ve stejných vodách jako jeho větší bratr Tigernu 3220. Oproti němu však může zabodovat svými kompaktními rozměry.

 

TopBags School Can 

output-onlinepngtools (6)

Nakonec našeho výběru jsme zařadili zástupce dnes již dobře známé firmy TopBags. Na rozdíl od předchozích dvou zástupců nabízí tento batoh i několik vkusných a zároveň účelných prvků. Jako příklad můžeme uvést množství přesek, které umožní snadné uchycení předmětů příliš velkých pro přenášení uvnitř batohu, jako například rozměrné nápojové láhve

Pro koho je určen: Pro kohokoliv, kdo má rád účelný a funkční design.

 

Máte-li s výběrem pánského batohu či batohu obecně jakékoli potíže či byste si přáli nezávazně poradit, neváhejte se obrátit na naši poradnu TopBatohy.cz

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení