Zpátky do školy s IN batohem: Tipy na batohy pro malé školáky

Zpátky do školy s IN batohem: Tipy na batohy pro malé školáky

Nevíte si rady s výběrem školního batohu pro vaše nejmenší? Nejdříve si ujasněte požadavky a parametry, které chcete, aby batoh splňoval. Pokud si nevíte rady, kde začít, přečtěte si náš článek 5 tipů, jak vybrat batoh pro školáky.

Vybrali jsme pro vás dva TopBatohy z naší nové kolekce pro školní rok 2022, které naši nejmenší milují.

Tip 1 Batoh Busquets Blue Kashmir 18 l – pro malé školačky

Barevné vzory jsou v novém školním roce rozhodně IN. Nepodceňujte tedy výběr vzorů a barev a dítě do výběru zapojte. Batoh v modré barvě s nadčasovým kašmírovým vzorem potěší menší i větší školačky.

Pokud podnikáte se svými nejmenšími výlety do přírody nebo sportovní aktivity, batoh se vám stane skvělým parťákem během vašich dobrodružstvích.

Děti, ale i rodiče ocení členění batohu na menší a větší kapsy, k přehlednějšímu uložení školních potřeb a pomůcek. Každá školní potřeba má své místo a váš školák už ji nemusí dlouze lovit v tašce. A nebojte se, ani u těchto batohů pro mladší školní děti nechybí polstrovaná kapsa na notebook.

Protože víme, že batoh hraje důležitou složku v motorickém vývoji dítěte, splňuje i Busquets Blue Kasmir přísné ergonomické požadavky, které jsou kladeny na školní batohy a tím šetří záda vašeho dítěte. Polstrovaná anatomicky tvarovaná záda, nastavitelné ramenní popruhy batohu a jeho nízká hmotnost jsou faktory, které musíte brát v potaz při koupi nového školního batohu.

Tip 2 Batoh Busquets Blue Route 66 – pro malé školáky

Chlapecký batoh v modré barvě z naší kolekce Busquets potěší hlavně díky svému všestrannému využití. Ať už chystáte vašeho školáka na první den do školy nebo se chystáte na víkendový výlet, tenhle batoh vás překvapí všestranným využitím.

Jako všechny školní batohy z naší Busquets kolekce, splňuje i tento batoh všechny požadavky pro zdravá záda. Jednoduše nastavte ramenní popruhy na výšku vašeho dítěte a nechte batoh růst společně s ním. Díky kvalitnímu materiálu batoh vydrží mnoho školních let. Batoh disponuje hydrofobní úpravou,  takže pokud zaprší, zapomeňte na promočenou tašku.