Jak si vybrat školní batoh pro nový školní rok

 

            Vybírání nového školního batohu se může zdát jako hračka, leckdo by řekl, že si prostě hodíte na záda cokoliv, co nějak vypadá a jdete. Celý proces výběru je ale mnohem složitější. Tento článek Vás jím provede krok za krokem tak, abyste si vybrali do školy ten pro Vás nejlepší batoh a vyvarovali se zbytečných chyb, kterých se ostatní při výběru batohu nezřídka kdy dopouštějí.

 

  1. batoh se Vám musí líbit

            Přes to nejede vlak! Batoh, který se Vám nelíbí asi těžko budete nosit rádi, a co víc, nebudete se s ním cítit dobře, protože kdo by se taky cítil dobře, když má na zádech něco, co jeho oku dvakrát nelahodí. Především pamatujte na to, že batoh se musí líbit především Vám. Vy jej budete nosit.

Dámský školní batoh TopBags Flowers - Modrý

Dámský školní batoh TopBags Flowers - Modrý

 

  1. Školní batoh by měl splňovat vaše nároky na prostor

            Přeci jen, svačina, pravítka, učebnice, sešity, tablet, nabíječka, sem tam tělocvik, kosmetika a spousta dalších věcí, které při každodenní cestě do školy hledají útočiště na Vašich zádech. Proto je fajn, když se Vám Váš batoh líbí, ale taky se tam musí něco vejít. Ideálně by měl mít batoh alespoň dvě kapsy. Ideální objem je většinou 25-28l. Tento objem povětšinou dokáže spolehlivě pokrýt veškeré Vaše potřeby, a při tom je to pořád hezký a kompaktní batoh.

Dámský školní batoh TopBags Cats 

Naše studentské batohy TopBags jsou navrženy tak, aby pokryly Vaše požadavky na velikost učebnic i celkový objem, který jsou schopny pojmout.

Dámský školní batoh TopBags Cats

  1. nosnost je u studentského batohu důležitá

            Veškeré věci vyjmenované v předchozím odstavci samozřejmě také něco váží. Proto je fajn, když má batoh maximální nosnost alespoň 4-5kg. U batohů s nízkou nosností bohužel často dochází k trhání popruhů, nebo protržení celého batohu, což je sama o sobě nepříjemná záležitost, navíc ještě sbírat jeho rozsypaný obsah.

Pánský školní batoh TopBags - Army Zelená

Pánský školní batoh TopBags - Army Zelená

 

  1. správný batoh do školy musí být vnitřně členěný

            Aby se obsah uvnitř dal úhledně rozčlenit, je dobré, když má batoh uvnitř přihrádku a alespoň jednu zipovou kapsu. Tyto zdánlivé drobnosti Vám v praxi ušetří spoustu času, nervů a zbytečného hledání jedné konkrétní věci po celém batohu.

Batoh TOPBAGS WINTER PATERRN nabízí skvělé vnitřní členění pro každodenní využití do školy 

Batohy TopBags nabízí skvělé vnitřní členění pro každodenní využití do školy i pro Volný čas. 

Školní batohy TopBags

 

  1. pohodlný batoh - dobrý batoh

            Poslední, avšak snad nejdůležitější rada, která má své společné se všemi předchozími body zní: Myslete na svoje pohodlí a zdraví. Studenti a žáci škol mají často v oblibě nahrazovat batoh například vakem. Ano, některé vaky a volnočasové batohy vypadají dobře, ale do školy se nehodí. Většinou pro to, že z principu nejsou vyrobny pro použití do škol a tudíž nesplňují nároky na nosnost a podobně. Samozřejmě, takový batoh může zátěž bez problému vydržet, ale Vaše pohodlí utrpí (úzké provázkové popruhy, které se Vám vinou přetížení budou zařezávat do ramen Vás vážně nebudou bavit moc dlouho). Proto Vám při výběru studentského batohu doporučujeme, abyste již v názvu hledali spojení jako „školní batoh“, nebo „studentský batoh“. Jestliže Vámi vyvolený batoh tímto označením nedisponuje, pokuste se alespoň logicky zamyslet, zda-li bude Vaše potřeby a požadavky naplňovat.

 

Naše studentské batohy jsou navrženy tak, aby jejich majitel při nošení pocítil maximální pohodlí. 

Přesvěčte se - Pánský školní batoh - černý

 

U nás v TopBatohy.cz najdete široký sortiment školních, studentských i volnočasových kvalitních batohů a vaků za skvělé ceny, ze kterých si vybere úplně každý! Navštivte https://www.topbatohy.cz/ a vyberte si ten svůj.