Nejlepší dámské batohy pro rok 2017

Chystáte se na cesty nebo potřebujete batoh pro dítě do školy? Přinášíme vám přehled, ve kterém najdete nejlepší dámské batohy pro rok 2017, stačí si jen vybrat svého favorita.

 

Jak batoh správně vybrat?

Nejdůležitější je zvážit, na co batoh potřebujete a kdo ho bude nosit. Batohy pro ženy jsou mnohem lehčí, přizpůsobeny ženským tvarům. Střední batoh s objemem do 26 l je vhodný do školy, do města i na kratší cesty. Městský batoh nemá bederní pás, bez kterého se naopak neobejde turistický batoh. Dámský městský batoh má navíc oproti pánskému atraktivnější barvy a vzory. Důležitá je kvalita batohu, vybírejte si u ověřeného prodejce.

 

Nejlepší dámské batohy pro rok 2017

Nejen do školy

Dámský školní batoh Canvas v růžovém provedení je vhodný pro ženy i dívky všech věkových kategorií. Má objem 26 litrů, je velice lehký a tak jej využijete nejen do školy, ale také do přírody i do města. Kvalitní zpracování batohu je samozřejmostí.

 

Školní batoh

National Bag cool Galaxy je studentský batoh o objemu 24 l. Má velmi zajímavý vzor, který zaujme všechny mladé dívky. Na přední straně má zipovou kapsu a dvě postranní kapsy. Praktický batoh na menší množství učebnic. Jeho nosnost je 3,5 kg.

 

Na výlet

Batoh Canvas TopBgas Paterrn - Light blue je velmi praktický dámský batoh. Uvnitř batohu je praktická přihrádka, zipová kapsa a tři menší kapsičky. Pojme tak vše potřebné, co chce každá žena u sebe mít. Výhodou jsou nastavitelné popruhy. Batoh přizpůsobíte svým potřebám.

 

Do města

Batoh Nationality bag světle růžový dámský městský batoh či batoh do školy. Tento skvělý látkový batoh využijete na cesty do města i kratší výlety. Batoh se zapíná na zip, má nastavitelné popruhy a atraktivní vzor, kterým zaujmete na první pohled. S tímto batohem snadno sladíte svůj outfit.