Zpátky do školy s IN batohem: Canvas batohy pro studenty

Novinky pro školní sezónu 2023/2024

Pokud preferujte klasický styl batohu, ale nechcete jen obyčejný školní batoh, pak jsou pro vás ideální batohy z naší kolekce školních batohů TopBags Canvas. Vybírat můžete z mnoha poutavých motivů a barev. Tato kolekce je velmi oblíbená mezi mladšími generacemi a proto se snaží splnit všechny požadavky praktického, pohodlného a zároveň stylového batohu.

K některým našim modelům navíc nabízíme speciální kombinaci 3 v 1, sadu batohu, kabelky a pouzdra, sada batoh a kabelka Canvas TopBags Pattern Černá 17 l, které využijete třeba na kávičku ve městě nebo do kina. A to vše za skvělou cenu, stačí se podívat na nabídku našich produktů z kolekce školních batohů pro rok 2023.

Pokud rády experimentujete se vzory batoh Canvas TopBags Feather Černý 21 l je tou správnou volbou. Díky dostatečně velkému objemu se ho nebojte pořádně naložit. Váš notebook, knihy, sportovní oblečení, svačinu nebo láhev s vodou si můžete uložit přehledně, ať už se chystáte do tělocvičny, do školy, nebo na výlet.

DOPORUČUJEME

Canvas TopBags Flowers Růžový Canvas TopBags Stripe Modrý Canvas TopBags Stripe Černý

 

Dalším velmi oblíbeným modelem z této kolekce je Canvas TopBags Stripe Modrý 19 l. Nikdy nestárnoucí vzor proužků, v džínové modré barvě podtrhne moderní vzhled batohu a skvěle doplní váš šatník.

Se školním batohem Canvas TopBags Flowers Růžový 20 l v září určitě zazáříte. Ukažte svému okolí, že i batoh může být naprostým designovým skvostem.

I Canvas batohy mají své tajné vychytávky. Potřebujete nabíjet kdykoliv a kdekoliv? Posloucháte podcasty po cestě do školy? Potřebujete udělat na poslední chvíli domácí úkol během cesty vlakem? Pak si zamilujete batoh Canvas Stripe Černý 21 l. Nejenže vás svým designem upoutá na první pohled, ale zároveň je opatřen výstupen pro USB port s rychlým přístupem, takže nabíjet váš mobil nebo iPad nebylo nikdy jednodušší.

Neplaťte více než musíe. TopBags batohy z Canvas školní kolekce 2023 si může dovolit opravdu každý. Tak hurá do školy se stylovým batohem.