HURÁ DO ŠKOLY: Nejlepší ergonomické školní batohy 2019/2020

BCKGRND1

Ergonomie a pohodlí při nošení by se při výběru batohu rozhodně neměly odsouvat na druhou kolej. V sázce je přeci zdraví zad. Batohy, které mají na zadní straně pouze látku bez jakéhokoliv segmentovaného ergonomického vypolstrováni byste měli z výběru rovnou vyřadit. Jaké batohy jsou tedy pro Vás nejlepší, je-li pro Vás zdraví zad až na prvním místě? 

 

Nejlepší ergonomický dámský batoh:

Tigernu 3032C 

1625-2

Tigernu 3032C si své místo na samé špici našeho hodnocení nejlepších ergonomických batohů do školy zcela jistě zasloužil. Jeho promyšlené segmentované polstrování zad zajišťuje maximální pohodlí a minimální namáhání Vašich zad. Co si však zaslouží samostatnou pochvalu, je fakt, že společnosti Tigernu povedlo spojit příjemné s užitečným a batoh tedy nejen že je pohodlný, ale současně i skvěle vypadá. Je elegantní a jeho světle fialová barva vynikne při každé příležitosti.

Při snaze o maximální pohodlí se zde výrobce neomezil pouze na komfort nošení. Velkou pozornost věnoval také vnitřnímu uspořádání. A je to vidět. Například v zadní části hlavní kapsy se nachází měkce vypolstrovaný vak na notebook. Bezpečí Vašemu přenosnému počítači pak zajistí chytře umístěný pásek na suchý zip v horní části zmíněného vaku. Nemusíte se tedy obávat, že by Vám notebook při neopatrném zacházení z kapsy vyklouzl.

V přední části batohu je pak chytře ukrytá kapsa. Těm, kteří o jejím umístění neví, bude připadat jako pouhý estetický záhyb látky. Vaše osobní věci v ní uložené budou tak v bezpečí před případnými nenechavci

Díky použití kvalitního materiálu canvas, který je u tohoto konkrétního batohu navíc opratřen speciální vodou odpuzující vrstvou se nemusíte bát ani mírného deštíku.

 

Batoh můžete zakoupit ZDE.  

 

 

 

Nejlepší ergonomický pánský batoh:

Tigernu 3220 

1172

Jde o batoh, který v rámci své kategorie přísluší k tomu nejlepšímu, co současný trh s ergonomickými pánskými batohy nabízí. Hned, když se batohu poprvé dotknete, dýchne na Vás jeho kvalitní zpracování a celková dotaženost. Okamžitě poznáte, že držíte v rukou výsledek mnoholetých zkušeností a dlouhého vývoje. Tady se ani ty nejmenší detaily nešily horkou jehlou.

Firma Tigernu dobře ví, že se vyplatí naslouchat svým zákazníkům. A výsledkem tohoto jejich dlouhodobého úsilí jsou pak detaily, které u jiných batohů nenajdete. Průchod pro USB kabel či kabel od slucházek má dnes již spousta batohů určených pro studenty. V Tigernu se však nikdy nespokojili s průměrem a tak zašli ještě dál. Díky tomu je tento batoh vybaven vlastním USB portem na vnější straně. Nemusíte se tak už nikdy obávat, že by Vám nestačila délka kabelu, abyste mohli svá mobilní zařízení používat a současně například nabíjet

Stalo se Vám někdy, že se po čase používání začaly vytrhávat stehy na popruzích batohu? S Tigernu 3220 můžete tyto obavy hodit za hlavu. Místa spojení popruhů se samotným tělem batohu jsou totiž zvlášť zpevněna pro maximální odolnost a ještě delší životnost batohu.

Na výrobu tohoto batohu byly použity jen ty nejkvalitnější materiály. Díky tomu je jeho povrch odolný proti poškrábání a díky speciální vrstvě také odpuzuje vodu. Příjemným vedlejším důsledkem uplatnění této technologie je pak to, že batoh se tak snadno nezašpiní. A pokud i dojde k jeho ušpinění, k očištění Vám většinou bude stačit navlhčený hadřík

 

Batoh můžete zakoupit ZDE.  

 

 

Máte-li jakýkoliv dotaz, obraťte se prosím na nás prostřednictvím naší poradny.